Zapraszamy Państwa do obejrzenia fotorelacji z Balu Seniora 2016, jaki odbył się 27 i 28 stycznia w obiekcie uŚnieżków. Wspaniałe nastroje, śmiech, tańce i dobra zabawa towarzyszyły seniorom podczas całego wydarzenia. Podczas balu Młodzieżowa Grupa Teatralna dostarczyła rozrywki grą aktorską i śpiewem. Zobaczcie sami!

GALERIA NA FACEBOOK/GminaKolbaskowo (prosimy kliknąć w poniższe linki)

DZIEŃ 1 (27.01.2016)

DZIEŃ 2 (28.01.2016)

10 stycznia 2016 roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz kolejny w Gminie Kołbaskowo. Impreza odbędzie się w Szkole Podstawowej
w Przecławiu, w godzinach od 10:00 do 14:00. Celem 24. Finału jest zebranie pieniędzy na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

--- Aktualizacja 8.01.2016 - PROGRAM IMPREZY ---

17 grudnia Prezydent RP Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą odwiedzili Szkołę Podstawową w Przecławiu w ramach akcji „Paczka dla Rodaka i Bohatera na Kresach”. Jak informują organizatorzy dla Kresowian łącznie przygotowano 900 paczek, które specjalnym transportem zostały dostarczone przed Bożym Narodzeniem do  Polaków mieszkających na Wileńszczyźnie.

Planujesz dziecko? Jesteś w ciąży lub jesteś świeżo upieczonym rodzicem? Serdecznie zapraszamy na objazdową szkołę dla rodziców. W ramach bezpłatnych zajęć odbędą się 4 spotkania w terminie 24-25 października oraz 7 i 8 listopada.  Zajęcia odbędą się w świetlicy w Kołbaskowie. Dla każdego uczestnika prezent. Zaczynam już w tą sobotę ( godz. 13.00-15.00). Projekt jest realizowany przez  SPS ZOZ "ZDROJE".

Szkoła Podstawowa w Przecławiu obchodzi jubileusz - to już 20 lat od momentu jej uruchomienia . Z tej okazji dziś, w Dniu Edukacji Narodowej, odbył się uroczysty apel, na który przybyło wielu gości. Oto część fotorelacji z tego wydarzenia, w obiektywie Pani Anny Oleńczuk. Zdjęcia nadesłał Pan Grzegorz Smolicz.

Zaktualizowaliśmy galerię o niemal sto nowych zdjęć. Zapraszamy do oglądania!

Bądź na bieżąco