herb gminy kołbaskowo

Zapraszamy na wydarzenia i imprezy gminne w 2017 roku.

Czytaj więcej...

25 finał WOŚP

Tradycyjnie centrum Finału WOŚP w Gminie Kołbaskowo była Szkoła Podstawowa w Przecławiu. To tam, jak co roku można było podziwiać m.in. występy dzieci i młodzieży oraz zespołów wokalnych i tanecznych, odwiedzić pchli targ oraz kawiarenkę z pyszną kawą i ciastem.

Czytaj więcej...

W dniu 29.10.2016 r. w świetlicy wiejskiej panie z Siadła Górnego na znak wspomnień i pamięci o zmarłych zapragnęły na groby swoich najbliższych przygotować własnoręcznie wykonane stroiki nagrobne.

Czytaj więcej...

informacjaW dniach 7-10 listopada 2016r. odbędzie się ósma edycja Polickiego Tygodnia Kariery. Policki Tydzień Kariery jest imprezą, która odbywa się cyklicznie i na czas jednego tygodnia zrzesza środowiska pedagogów szkolnych i doradców zawodowych, którzy działają na rzecz rozwoju kariery zawodowej.

Czytaj więcej...

informacja

II Powiatowy Tydzień Czerwonej Krwinki już za nami!!! Okazało się, że warto było! Propozycja oddania krwi w specjalnie dostosowanym do tego ambulansie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie spodobała się mieszkańcom Powiatu Polickiego. Chociaż nie wszyscy chętni spełniali wymogi warunkujące dopuszczenia do oddania krwi, to cała akcja zakończyła się niewątpliwym sukcesem.

Czytaj więcej...

rajd rowerowy

 

Zapraszamy wszystkich miłośników jazdy na rowerze na Rodzinny Rajd Rowerowy!

Rajd zaczyna się o godz.. 14.00 startem w okolicach świetlicy w Stobnie i po przejechaniu dystansu ok 17 km (trasą Bobolin, Warnik, Barnisław, Będargowo, Stobno) kończy się rozdaniem nagród i dyplomów. Po tym nastąpi część artystyczna, ognisko i poczęstunek.

Czytaj więcej...

 

informacjaSzanowni Państwo! W imieniu Wójta Gminy Kołbaskowo, dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych w Kołbaskowie oraz Animatorów Sportowych działających przy boisku Orlik w Kołbaskowie mam przyjemność zaprosić Państwa do udziału w IV Piłkarskim Mundialu Przedsiębiorców z terenu Gminy Kołbaskowo.

Czytaj więcej...

Serdecznie zapraszamy na oficjalne otwarcie Akademii Jeździeckiej w Warniku 1 października o godzinie 10:00

Serdecznie zapraszamy na oficjalne otwarcie Akademii Jeździeckiej w Warniku 1 października o godzinie 10:00.  Wstęp wolny. W programie: pokaz PONY pod patronatem EQUI-FASHION, pokaz Koń-Samochód-Rower, pokaz Fast&Furious, zwiedzanie obiektu, widowiskowy pokaz skoków przez przeszkody pod patronatem BWM Bońkowscy.

Czytaj więcej...

SKATECUP 2016 za nami! 17 września na skateparku w Przecławiu odbyła się impreza dla miłośników sportów skateboardowych. Grupa FlowUP! zapewniła mnóstwo atrakcji dla biorących udział w wydarzeniu. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia!

Czytaj więcej...

W niedzielę 11 września odbył się turniej piłki siatkowej kończący sezon letni. Organizatorem turnieju byli animatorzy Orlika oraz Gmina Kołbaskowo - zdjęcie z wydarzenia

 

W niedzielę 11 września odbył się turniej piłki siatkowej kończący sezon letni. Organizatorem turnieju byli animatorzy Orlika oraz Gmina Kołbaskowo.

Czytaj więcej...