WÓJT GMINY KOŁBASKOWO  OGŁASZA KONSULTACJE W SPRAWIE PROGRAMU współpracy gminy Kołbaskowo z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2017 r.

Czytaj więcej...

informacja

Powiat Policki oraz Gmina Police serdecznie zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych posiadających siedzibę na terenie Powiatu Polickiego na bezpłatne szkolenie w zakresie zmian w regulacjach prawnych dotyczących współpracy finansowej jednostek samorządu terytorialnego z organizacjami pozarządowymi (m.in. nowe wzory ofert, umów i sprawozdań realizacji zadania publicznego w ramach przeprowadzonych otwartych konkursów ofert oraz uproszczone wzory ofert i umów dla trybu bezkonkursowego, tzw. „małych grantów”).

Czytaj więcej...


informacjaTrwa trzeci, ostatni rok realizacji projektu Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego i Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. z Koszalina pn. „Mikrodotacje – małe inicjatywy lokalne”.

Czytaj więcej...


informacjaW zeszłorocznej edycji wnioski spływały do ostatniej chwili. W tym roku jest więcej pieniędzy do rozdania. 1 marca ruszył Konkurs Grantowy Kulczyk Foundation – pierwsza edycja w tym roku. Można zdobyć nawet 25 tys. zł, ale trzeba mieć naprawdę dobry projekt. – Przeformułowaliśmy zasady. Wszystko po to, by wspierać projekty maksymalnie efektywne, w których jasne są cele i jasne są mierniki ich osiągania – podkreśla Marta Schmude-Olczak, Dyrektor Zarządzająca Kulczyk Foundation.

Czytaj więcej...


informacja1% to nasz mały gest, który innym może dać wiele możliwości. Oto organizacje pożytku publicznego uprawnione do otrzymania środków z tytułu 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2015*

Czytaj więcej...


informacjaChcesz pobudzić twórcze myślenie? Obudzić w sobie geniusza? Łączyć, przekształcać, okrywać i tworzyć na nowo? Ten warsztat jest dla Ciebie. W dniach 1-7 grudnia br. w ramach organizacji Przystanku Wolontariat Wydział Współpracy Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Koszalinie zaprasza na Trening Kreatywności, który odbędzie się w Szczecinie i Koszalinie.

Czytaj więcej...


informacja

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej we współpracy z Marszałkiem Województwa Zachodniopomorskiego i Zachodniopomorską Radą Działalności Pożytku Publicznego zapraszają na kolejne w tym roku spotkania informacyjne dotyczące naboru wniosków w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2016 – priorytet 2.

Czytaj więcej...

Wójt Gminy Kołbaskowo zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowym i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego na terenie Gminy Kołbaskowo do zapoznania się z projektem programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2016.

Czytaj więcej...


informacjaPracownia Pozarządowa rozpoczyna cykl BEZPŁATNYCH  szkoleń i warsztatów dla NGO z terenu woj. zachodniopomorskiego.
Ich  celem będzie wzmocnienie potencjału organizacji w codziennej działalności i zdobycie praktycznych umiejętności tworzenia ofert na konkurs Programu FIO 2016.

Czytaj więcej...


informacja

Ogłoszenie w sprawie konsultacji projektu uchwały Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego w sprawie przyjęcia „Programu współpracy Województwa Zachodniopomorskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2016”

Czytaj więcej...


informacja

Zachęcamy do składania wniosków na realizację warsztatów aktywizacyjnych. Będzie to już szósta edycja tzw. "mini grantów".

TERMINY:
składanie wniosków: od 19 października 2015 r. do 30 października 2015 r.
realizacja: od 23 listopada 2015 r. do 31 marca 2016 r.

Więcej informacji: http://www.lgd.wdobrej.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=312:2015-10-08-13-59-47&catid=5:aktualnosci

informacjaPrzegląd aktualności dotyczących organizacji pozarządowych - październik 2015. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Czytaj więcej...


informacja

Przedstawiamy terminarz I ligii kobiet XXII SALPS-ESPOL LIGA 2015/16 I runda