herb gminy kołbaskowo

Poniżej znajduje się rozkład jazdy autobusu w dniu 21 października 2018 do lokali wyborczych na terenie Gminy Kołbaskowo.

ROZKŁAD  JAZDY do Lokalu Wyborczego w Kołbaskowie w dniu 21 października 2018 r.

Odjazd autobusu:
                       I kurs                 II kurs
Pargowo   godz. 10.15             godz. 19.10
Kamieniec godz. 10.20            godz. 19.15
Moczyły    godz. 10.25            godz. 19.20

Powrót tą samą trasą zaraz po głosowaniu o godz 10.50 i 19.45

ROZKŁAD  JAZDY do Lokalu Wyborczego w Będargowie w dniu 21 października 2018 r.

Odjazd autobusu:
                      I kurs                 II kurs    
 Przylep       godz. 12.05        godz. 15.55
 Ostoja         godz. 12.10        godz. 16.00
 Rajkowo     godz. 12.15        godz. 16.05
     
Powrót tą samą trasą zaraz po głosowaniu o godz. 12.45 i 16.30

ROZKŁAD  JAZDY do Lokalu Wyborczego w Kołbaskowie w dniu 21 października 2018 r.

Odjazd autobusu :
                        I kurs                 II kurs    
Ustowo            godz. 8.00         godz. 14.35
Kurów             godz. 8.05         godz. 14.40
Siadło Dolne   godz. 8.10         godz. 14.45
Siadło Górne   godz. 8.15         godz. 14.50
Powrót tą samą trasą zaraz po głosowaniu o godz. 8:45 i 15.20


ROZKŁAD  JAZDY do Lokalu Wyborczego w Będargowie w dniu 21 października 2018 r.

Odjazd autobusu :
                         I kurs                 II kurs    
Stobno (Małe) godz. 13.05      godz. 17.25
Bobolin           godz. 13.10      godz. 17.30
Warnik            godz. 13.15      godz. 17.35
Barnisław        godz. 13.20      godz. 17.40
Smolęcin         godz. 13.25      godz. 17.45   
Karwowo        godz. 13.30      godz. 17.50   

Powrót tą samą trasą zaraz po głosowaniu o godz. 13.55 i 18.15

ROZKŁAD  JAZDY do Lokalu Wyborczego w Będargowie w dniu 21 października 2018 r.

Odjazd autobusu :
                         I kurs                 II kurs    
Stobno        godz. 11.30           godz. 16.50

Powrót tą samą trasą zaraz po głosowaniu  o godz. 11.55 i 17.15

ROZKŁAD  JAZDY do Lokalu Wyborczego w Kołbaskowie w dniu 21 października 2018 r.
Odjazd autobusu :
Rosówek  godz. 9.30
Powrót tą samą trasą zaraz po głosowaniu o godz. 10.00