logo ZWIK

UWAGA! Biuro Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Kołbaskowie informuje, że:  w  dniu 01.06.2018 r. (piątek) będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

przeclaw koncert

Zapraszamy na koncert "Nie tylko smyczki" w Kościele Nawiedzenia NMP w Przecławiu o godzinie 19, 22 czerwca 2018

Czytaj więcej...

logo ZWIK

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Kołbaskowie informuje, że  w dniach 24.05 – 31.05.2018 r. przeprowadzone będą prace związane z przywróceniem zasilania w wodę odbiorców z miejscowości Warzymice oraz Będargowo ze zmodernizowanej stacji uzdatniania wody w Warzymicach.

Czytaj więcej...

informacja

Informujemy, że w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego istnieje możliwość aplikowania o środki na tworzenie nowych miejsc opieki nad dziećmi do lat trzech. Zapewnia to działanie 6.6 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego „Programy zapewnienia i zwiększenia dostępu do opieki nad dziećmi do lat 3.” Działanie ma na celu podniesienie poziomu zatrudnienia oraz powrót na rynek pracy osób, którym utrudnia to sytuacja rodzinna, wynikająca z opieki nad dziećmi do lat 3.

Czytaj więcej...

herb gminy kołbaskowo

Uwaga! Nastąpiła zmiana do treści zaproszenia do złożenia oferty na organizację emisji obligacji komunalnych Gminy Kołbaskowo. Szczegóły w załącznikach.

herb gminy kołbaskowo

Ponieważ w wyniku rekrutacji wielu rodziców nie określiło drugiej i trzeciej preferencji, zmianie ulega harmonogram rekrutacji: termin dostarczenia dokumentów do przedszkoli / punktów przedszkolnych- 4 czerwca 2018 roku do godz. 16, termin podania do publicznej wiadomości listy dzieci przyjętych - środa 6 czerwca 2018 roku do godz. 12. Wnioski należy składać w wybranej placówce osobiście. Elektroniczny system naboru został zamknięty.

Czytaj więcej...

informacja

Rusza XVII edycja Programu Stypendiów Pomostowych dla studentów I roku. Zdolni i ambitni maturzyści, pochodzący z małych miejscowości i niezamożnych rodzin, którzy w roku akademickim 2018/2019 rozpoczną studia dzienne na I roku, mogą uzyskać stypendia w wysokości 500 zł miesięcznie.

Czytaj więcej...

informacja

Z uwagi na "Zielone Świątki" boiska Orlik będą w niedzielę 20 maja 2018 zamknięte.

herb gminy kołbaskowo

Ogłoszenie o zaproszeniu do składania ofert na organiację emisji obligacji komunalnch. Termin składania ofert: 8 czerwca. Treść ogłoszenia w załączeniu (skan dokumentu).

Załączniki
Download this file (bip_1526628698.pdf)bip_1526628698.pdf
warsztaty magiczne pudełko

Zrób swoje magiczne pudełko - rodzinne warsztaty, tym razem w świetlicy w Bobolinie, już 24 maja 2018 r. o godzinie 16:00. Uczestnictwo należy zgłaszać Pani Agnieszce, tel: 508 504 872.

plakat projektu bez granic

Zachodniopomorska Grupa Doradcza Sp. z o.o. wraz z irlandzkim Partnerem Together-Razem Centre rozpoczęła wdrażanie projektu pn. „Bez granic 2.0 – międzynarodowe doświadczenie zawodowe kluczem do aktywizacji młodych osób” realizowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Czytaj więcej...

mini mundial plakat

W załączeniu publikujemy terminy rozgrywek w ramach Mini Mudialu 2018.

herb gminy kołbaskowo

W związku z wieloma zapytaniami rodziców dotyczących druku “Oświadczenia woli” - dokumentu koniecznego do naboru w przedszkolach, informujemy, że druk można pobrać ze strony internetowej nabor.pcss.pl->Przedszkola->Kołbaskowo->zakładka DOKUMENTY
 LINK:
https://nabor.pcss.pl/kolbaskowo/przedszkole/dokumenty

 

przedszkole przecław

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym „BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK”, objętym patronatem Wójta Gminy Kołbaskowo p. Małgorzaty Schwarz. Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy plastycznej propagującej zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz w czasie zabaw swobodnych. Technika wykonania prac dowolna.
Szczegóły konkursu w regulaminie załączonym niżej. Organizatorem konkursu jest Przedszkole Publiczne w Przecławiu.
Termin składania zgłoszeń: 18.05.2018
Termin składania prac: 25.05.2018
Ogłoszenie wyników: 30.05.2018