Urząd Gminy

Kołbaskowo 106; 72-001 Kołbaskowo
NIP 852-00-22-992
REGON P-000536195
Numer konta: Gmina Kołbaskowo Bank PEKAO S.A II O/Szczecin 58124039271111000040991915

adres elektronicznej skrzynki podawczej: /7e077egju/skrytka

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane do faktury VAT:
Gmina Kołbaskowo
Kołbaskowo 106, 72-001 Kołbaskowo
NIP 851-29-08-333 REGON 811-685-450 nr konta j.w.

Godziny przyjmowania interesantów:

poniedziałek w godz. od 9:30 do 16:30
od wtorku do piątku w godz. od 8:00 do 15:00

W sprawach skarg i wniosków Wójt przyjmuje codziennie w godzinach:

poniedziałek  w godz. od 9:30 do 17:00 oraz od wtorku  do piątku w godz. od 8:00 do 15:25
- po uprzednim umówieniu się.

Kasa czynna:

poniedziałek w godz. od 9:30 do 16:00
od wtorku do piątku w godz. od 8:00 do 14:00
(Urząd Gminy Kołbaskowo przystąpił do programu płatności bezgotówkowych >>)

Porady prawne dla mieszkańców:

wtorki w godz. od 15:00 do 16:00 w pokoju nr. 8

czwartki w godz. od 11:00 do 13:00 w pok. nr 6

Porady prawne udzielane są po wcześniejszym umówieniu się
pod numerem telefonu: 604 414 777

Ochrona danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest Wójt Gminy Kołbaskowo. W sprawach związanych z danymi osobowymi można kontaktować się z inspektorem ochrony danych w  Urzędzie Gminy  w Kołbaskowie pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

więcej informacji >>

 

 

DANE TELEADRESOWE INSTYTUCJI GMINNYCH

 

WŁADZE GMINY

Małgorzata Schwarz Wójt Gminy Kołbaskowo

Wójt Gminy Kołbaskowo - Małgorzata Schwarz,
tel.  91 311 95 10,
pokój/ piętro: przez sekretariat/ I p.

 

Janusz Kwidziński Sekretarz Gminy Kołbaskowo

Sekretarz Gminy, Kierownik Referatu Organizacyjnego - Janusz Kwidziński
tel. 91 311 95 53, 91 311 95 10,
pokój/ piętro: przez sekretariat/ I p.

 

Irena Ostrowska Skarbnik Gminy Kołbaskowo

Skarbnik Gminy, Kierownik Referatu Finansowego - Irena Ostrowska
tel. 91 311 95 19, 91 884 90 33
pokój/ piętro: 14/ I p.

 

REFERAT ORGANIZACYJNY

Sekretariat, Inspektor ds. kancelaryjno-organizacyjnych - Maria Stepańska
tel. 91 311 95 10 w. 21
pokój/piętro: 22/ I p.

Podispektor ds. Obsługi Rady Gminy - Marta Bernatowicz
tel. 91 884 90 50; 91 311 95 10, w. 50
pokój/piętro: 8/parter

Główny specjalista ds. Zamówień Publicznych i spraw organizacyjno-administracyjnych - Aniela Szerszeń
tel. 91 311 95 21; 91 311 95 10, w.30
pokój / piętro: 19 / I p.

Podinspektor ds. Zamówień Publicznych i spraw organizacyjno-administracyjnych - Żaneta Sokołowska
tel. 91 311 95 21; 91 311 95 10, w.30
pokój / piętro: 19/ I p.

 

REFERAT SPRAW OBYWATELSKICH

Kierownik Referatu - Alicja Gajos-Pietryga
tel. 91 884 90 45; fax: 91 884 90 23
pokój / piętro: 3A/parter

Inspektor ds. ewidencji ludności - Agata Niepogoda-Sobieszczuk
tel. 91 884 90 23; 91 311 95 10 w.23
pokój / piętro: 3/parter

Podinspektor ds. dowodów osobistych - Agnieszka Stożyńska
tel. 91 884 90 23; 91 311 95 10 w.23
pokój / piętro: 3/parter

Umowa o zastępstwo referent ds. ewidencji ludności - Eliza Lasota
tel. 91 884 90 23; 91 311 95 10 w.23
pokój / piętro: 3/parter

 

REFERAT GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI I ŁADU PRZESTRZENNEGO

Kierownik Referatu - Joanna Wysoczańska
tel. 91 311 95 10 w. 35; 91 311 95 93; 91 884 90 35
pokój / piętro: 5/parter

Pomoc administracyjna - Marta Cygaro
tel. 91 884 90 47
pokój / piętro: 5/parter

Podinspektor ds. gospodarki nieruchomościami - Ewa Rybicka
tel. 91 311 95 10 w.47; 91 884 90 47
pokój / piętro: 5/parter

Podinspektor ds. gospodarki nieruchomościami - Klementyna Lipińska
tel. 91 311 95 10 w.47; 91 884 90 47
pokój / piętro: 5/parter

 

REFERAT FINANSOWY

Zastępca Skarbnika - Izabella Tyszka
tel. 91 311 95 19; 91 884 90 33
pokój / piętro: 14/ I p.

Główny Specjalista ds. podatku VAT - Adrianna Weretyńska-Nowak
tel. 91 884 90 51; 91 311 95 10 w. 51
pokój / piętro: 8/parter

Referent ds. księgowości budżetowej - Jolanta Śliwińska
tel. 91 311 95 10 w. 28
pokój / piętro: 10/ I p.

Referent ds. księgowości w zakresie opłat za gospodarowanie odpadami - Anna Dudała
tel. 91 311 95 10 w. 28
pokój / piętro: 10/ I p.

Inspektor ds. księgowości budżetowej i płac - Wacława Dymek
tel. 91 311 94 56; 91 311 95 10 w. 32
pokój / piętro: 11/ I p.

Inspektor ds. księgowości budżetowej - Anita Sztadilów
tel. 91 311 94 56; 91 311 95 10 w. 32
pokój / piętro: 11/ I p.

Referent ds. obsługi kasowej - Agnieszka Januszewska
tel. 91 311 95 10 w. 60
pokój / piętro: 12/ I p.

Główny specjalista ds. wymiaru podatków i opłat lokalnych - Elżbieta Manikowska
tel. 91 311 94 56; 91 311 95 10 w. 31
pokój / piętro: 13/ I p.

Inspektor ds. wymiaru podatków i opłat lokalnych - Małgorzata Kubaj
tel. 91 311 94 56; 91 311 95 10 w. 31
pokój / piętro: 13/ I p.

Inspektor ds. księgowości podatków i opłat - Małgorzata Szczudło
tel. 91 311 94 56; 91 311 95 10 w. 31
pokój / piętro: 13/ I p.

Inspektor ds. windykacji - Żanetta Głaz-Łodygowska
tel. 91 311 94 56; 91 311 95 10 w. 31
pokój / piętro: 13/ I p.

Inspektor ds. księgowości budżetowej - Grażyna Jagłowska-Wójciak
tel. 91 311 95 10 w. 26
pokój / piętro: 15/ I p.

Główny specjalista ds. budżetu i księgowości budżetowej - Danuta Strąkowska
tel. 91 311 94 56; 91 311 95 10 w. 26
pokój / piętro: 15/ I p.

 

REFERAT GOSPODARKI KOMUNALNEJ, OCHRONY ŚRODOWISKA I ROLNICTWA

Kierownik Referatu - Mariusz Kuźniewski
tel. 91 311 95 10 w. 34
pokój / piętro: 1/parter

Główny specjalista ds. gospodarki komunalnej i ochrony środowiska - Aneta Wyszywana
tel. 91 311 95 10 w. 38
pokój / piętro: 1/parter

Referent ds. gospodarki komunalnej, ochrony środowiska i rolnictwa - Renata Dudek
tel. 91 311 95 10 w. 38; 91 884 90 38
pokój / piętro: 1/parter

Referent ds. gospodarki komunalnej, ochrony środowiska i rolnictwa - Gabriela Gołębiewska
tel. 91 311 95 10 w. 38
pokój / piętro: 1/parter

Referent ds. gospodarki komunalnej i ochrony środowiska - Alicja Gadyńska
tel. 91 884 90 49; 91 311 95 10 w. 49
pokój / piętro: 8/parter

Pomoc administracyjna - Anna Żygadło
tel. 91 884 90 49: 91 311 95 10 w. 49
pokój / piętro: 8/parter

Robotnik gospodarczy - Jerzy Skokowski

 

SAMODZIELNE STANOWISKA

Radca prawny - Jerzy Adamiec
tel. 91 311 95 10 w 36
pokój / piętro: 6/parter

Główny specjalista ds. planowania przestrzennego i inwestycji - Waldemar Trusewicz
tel. 91 311 95 10 w. 48
pokój / piętro: 2/parter

Podinspektor ds. planowania przestrzennego i inwestycji - Monika Niciejewska
tel. 91 311 95 10 w. 48, 91 884 90 48
pokój / piętro: 2/parter

Pomoc administracyjna Łukasz Leśniak
tel. 91 311 95 10 w. 48
pokój / piętro: 2/parter

Inspektor ds. działalności gospodarczej i transportu - Magdalena Kendyk
tel. 91 884 90 50; 91 311 95 10 w. 50
pokój / piętro: 8/parter

Inspektor ds. pozyskiwania środków z funduszy unijnych i promocji gminy - Anna Wierzbicka-Kurpiel
tel. 91 311 95 10 w. 41
pokój / piętro: 18/ I p.

Inspektor ds. kultury, kultury fizycznej i sportu, oświaty, ochrony zdrowia i stowarzyszeń - Kamila Wyrębska-Krzywdzińska
tel. 91 311 95 10 w. 41
pokój / piętro: 18/ I p.

Umowa o zastępstwo Pomoc administracyjna - Monika Moncport
tel. 91 311 95 10 w. 41
pokój / piętro: 18/ I p.

Inspektor ds. pozyskiwania środków z funduszy unijnych i promocji gminy - Magdalena Leśniak
tel. 91 311 95 10 w. 41
pokój / piętro: 18/ I p.

Referent ds. pozyskiwania środków z funduszy unijnych i promocji gminy - Beata Sypniewska
tel. 91 311 95 21; 91 311 95 10 w. 30
pokój / piętro: 19/ I p.

Umowa o zastępstwo Inspektor ds. pozyskiwania funduszy unijnych i promocji gminy - Katarzyna Kałużyńska
tel. (91) 311 95 21
pokój / piętro: 19/ I p.

Główny specjalista ds. kadr, ochrony danych osobowych i archiwum zakładowego - William Łaszcz
tel. 91 311 93 13
pokój / piętro: 20/ I p.

Inspektor ds. obronnych i obrony cywilnej - Mirosław Pleszak
tel. 91 311 93 13; 91 311 95 10 w. 37, 91 884 90 37
pokój / piętro: 20/ I p.

Pomoc administracyjna - Jarosław Dworzyński
 


STRAŻ GMINNA

Rosówek, 72-001 Kołbaskowo
tel. 91 3110014

Komendant Straży Gminnej - Łukasz Galczewski

Strażnicy Straży Gminnej:
Artur Krzyszycha
Artur Druciarek
Izabela Lipska - Wilk
Paweł Nelkowski

Referent ds. kancelaryjno - administracyjnych - Aneta Sosnowska

 

 

 

Gminny Ośrodek Opieki Społecznej

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Kołbaskowie

 

 

 

 

Podkategorie