skate open jam

Grupa FlowUp zaprasza 21.09.19 w sobotę od godziny 13.00 do godz. 18.00 przy ulicy Rekreacyjnej 1 w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu na Skate Open Jam. Szczegóły na plakacie oraz tutaj >>

informacja

ZAPRASZAMY NA WARSZTATY „CIASTO CAPPUCCINO” - Warsztaty odbędą się w dniu 28.09.2019r. o godz. 10:00 w świetlicy w Siadle Górnym. 
Czas trwania ok. 5 godz. Wszystkie materiały zapewnione. Warsztaty skierowane są do dorosłych mieszkańców Gminy Kołbaskowo.
Zapisów należy dokonywać poprzez wypełnienie karty zgłoszeniowej. Wypełnioną i podpisaną kartę należy złożyć w sekretariacie Urzędu Gminy, Kołbaskowo 106, lub przesłać drogą mailową na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Karty bez złożonego odręcznego podpisu nie będą przyjmowane.
Zapisy przyjmowane są do 25 września 2019 r., do godz. 15:00, ze względu na ograniczoną ilość miejsc, o udziale w warsztatach decyduje data złożenia karty zgłoszeniowej.
Zaprasza organizator
Gmina Kołbaskowo

informacja

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Szczecinie I z dnia 18 września 2019 roku w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w gminie Kołbaskowo.

football factory

Ponad 600 dzieci na boisku w Przecławiu cieszyło się grą w piłkę nożną. Kto wygrał Puchar Wójta Gminy Kołbaskowo, kto strzelił na najwięcej bramek, a kto najlepiej bronił? Relację zamieścił Football Factory w serwisie Facebook:

Read more ...