Animatorzy boiska ORLIK w Kołbaskowie zapraszają na zajęcia sportowo-rekreacyjne dla najmłodszych. Już od 4 maja 2016 na boisku ORLIK w Kołbaskowie: w każdy wtorek od 16:30 - grupa klas I-III, w każdą środę od godziny 16:00 - przedszkolaki. Zapraszamy!

 

Program sportowych wydarzeń i zajęcia cykliczne w okresie od maja do listopada Sezon 2016 :


Maj:
- 29.05. – Turniej Mini Mundial piłka nożna
- 29.05. – W pogoni za Bielikiem – organizacja biegu dla dzieci
Czerwiec:
- 04.06. – Festyn rekreacyjno-sportowy pod hasłem „Mój sport moja radość”
- 05.06. – Turniej ulicznej koszykówki 3x3
- 06.06. – Gminny turniej piłki nożnej dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Kołbaskowo
- 06.06. – Gminny turniej chłopców w „Dwa ognie”  o Puchar Wójta Gminy Kołbaskowo
- 10.06. – Olimpiada sportowa przedszkolaków o Puchar Wójta Gminy Kołbaskowo
Lipiec/sierpień
- turniej trójek koszykarskich dla dzieci
- turniej trójek siatkarskich dla dzieci
- turniej w badmintona lub ringo
Wrzesień
- 16.09. – Olimpiada sportowa klas I-III o Puchar Wójta Gminy Kołbaskowo
Październik
- Turniej piłki nożnej dla firm o Puchar Wójta Gminy Kołbaskowo    


poniedziałek  godz. 16:15 – trening piłki nożnej dziewcząt
wtorek            godz. 16:30 – zajęcia sportowo rekreacyjne dla klas I-III
środa        godz. 16:15 – zajęcia usportowione dla przedszkolaków
piątek        godz. 16:30 – trening piłki nożnej chłopców


I – sza sobota i niedziela miesiąca    godz. 13:00 – Mamo tato poćwicz ze mną – rodziny na orlikach
II – ga sobota i niedziela miesiąca    godz. 13:00 – Aktywny senior na orliku
III – cia sobota i niedziela miesiąca godz. 15:00 – Zapomniane gry rekreacyjne (dla wszystkich)

Każda środa – godz. 18:00 – siatkarska środa
Każdy piątek – godz. 18:00 – koszykarski piątek  

Organizacja i prowadzenie zajęć/imprez: Animatorzy D. Szargut i T. Rafiński.


Plan pracy Animatorów Moje boisko Orlik 2012 w Będargowie Sezon 2016

Zajęcia cykliczne: IV – XI/2016r.

poniedziałek    godz. 16:30 – trening piłki nożnej (chł. i dz. SP.)
środa        godz. 17:00 – trening piłki nożnej (chł. i dz. SP)
piątek        godz. 17:00 – animacje dla dzieci i rodziców
sobota        godz. 16:00 – zajęcia z tenisa ziemnego ( początkujący)
niedziela    godz. 17:00 – trening siatkonogi ( zaawansowani)


I – sza niedziela miesiąca    godz. 13:00 – zajęcia Nordic Walking w terenie (dla wszystkich)
II – ga niedziela miesiąca    godz. 13:00 – mini turnieje siatkarskich dwójek (dla wszystkich)
III – cia niedziela miesiąca    godz. 16:00 – mini turnieje tenisa ziemnego (dla wszystkich)


Turnieje i imprezy okolicznościowe

Maj:
- turniej i mecz pokazowy w siatkonogę z udziałem reprezentanta Polski
Czerwiec:
- Dzień Dziecka na sportowo
Lipiec/sierpień
- rywalizacja sołectw w siatkówkę
Wrzesień
- turniej „Dzikich drużyn” w piłkę nożną
Październik
- turniej „X Games” na konsoli X Box
Listopad
- Orlik Cup - turniej piłki nożnej dla dorosłych podsumowujący sezon    



Organizacja i prowadzenie zajęć/imprez: Animatorzy A. Werra, M. Pawlik przy udziale wolontariuszy.