herb gminy kołbaskowo

Wójt Gminy Kołbaskowo ogłasza przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości położonych w Kołbaskowie, Kamieńcu, Warniku, Przylepie, Warzymicach i Siadle Górnym. Szczegóły w załączeniu.

informacja

Na kwietniowe spotkanie w ramach Kawiarenek dla Seniorów zapraszamy 25.04.2019 r. w progi Publicznego Gimnazjum w Przecławiu, od godziny 15.00 do 18.00
W programie:
- spotkanie z Panią Agnieszką Bidermann-Chęcińską – pielęgniarką rodzinną i środowiskową z „Akademii Zdrowia” w Przecławiu
- warsztaty pamięciowe „Szlachetne zdrowie…”
- wspólne czytanie poezji
Kontakt: Joanna Jagodzka, GOPS Kołbaskowo 0915065575

 

herb gminy kołbaskowo

Wójt Gminy Kołbaskowo ogłasza przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości położonych w Kamieńcu, Barnisławiu i Warzymicach. Szczegóły w załączeniu.

plakat mammografia

Badania mammograficzne dla Pań w wieku 50-69 lat w Kołbaskowie już 8 maja 2019. Mammobus przyjedzie do Kołbaskowa 87 (przy świetlicy). Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku od 8:30 do 19:30, pod numerami: 58 767 34 44, 58 767 34 55.

przedszkole żłobek przecław


W dniach od 18.04-26.04.2019 r. rodzice/opiekunowie prawni, którzy wyrażają wolę kontynuacji uczęszczania do Publicznego Żłobka Gminnego w roku szkolnym 2019/2020          są zobowiązani do złożenia wniosku.

Czytaj więcej...

informacja

Ustawa o ochronie przyrody zabrania wypalania łąk i pastwisk, nieużytków, rowów, pasów przydrożnych, trzcinowisk i szuwarów. Natomiast ustawa o lasach zabrania wypalania wierzchniej warstwy gleby i pozostałości roślinnych w lasach i na terenach śródleśnych oraz w odległości do 100m od granicy lasu.

Więcej informacji w dołączonej w informacji oraz na stronie: https://www.arimr.gov.pl

Załączniki
Download this file (nie_wypalaj.pdf)nie_wypalaj.pdf
mpotega

Celem Programu mPotęga jest promocja matematyki wśród dzieci i młodzieży i pokazanie im, jak bardzo potrzebna w codziennym życiu jest umiejętność sprawnego liczenia i logicznego myślenia.
Program ma także zachęcić nauczycieli, rodziców i pasjonatów matematyki, aby przezwyciężali schematy i rutynę w nauczaniu matematyki oraz zachęcali swoich uczniów do nieszablonowego myślenia i odkrywania fascynującego świata matematyki.

Czytaj więcej...

herb gminy kołbaskowo

Informujemy, że w dniu 2 maja 2019 r. Urząd Gminy Kołbaskowo będzie nieczynny.

siadlo kurow droga

Nową inwestycję chce zrealizować Gmina Kołbaskowo, budowę drogi gminnej w Siadle Dolnym w stronę Kurowa (kolor pomarańczowy na mapce), wraz z odcinkiem ścieżki rowerowej, która będzie przedłużeniem Szlaku Bielika (kolor czerwony).

Czytaj więcej...

drukarka siadło górne

ZAPRASZAMY NA WARSZTATY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY „DRUKARKA 3 D”
Warsztaty odbędą się w dniu 27.04.2019 r. o godz. 10:00 w świetlicy w Siadle Górnym. Czas trwania ok. 2 godz. Wszystkie materiały zapewnione.
Warsztaty skierowane są do mieszkańców Gminy Kołbaskowo. Zapisów należy dokonywać poprzez wypełnienie karty zgłoszeniowej.

Aktualizacja 15.04.2019 Karta zgłoszeniowa w załączeniu.

najpiękniejsza palma wielkanocna - zdjęcie facebook

Gminny Konkurs na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną miał miejsce w niedzielę, 14 kwietnia 2019, w Kościele Parafialnym w Kołbaskowie. Najpiękniejszą palmę w kategorii wykonanie indywidualne wykonała pani Alina z Barnisławia.

Czytaj więcej...

logo zespołu szkół w kołbaskowie

Egzaminy dla klas VIII odbędą się mimo akcji strajkowej. Pozostałe klasy mają wolne od zajęć dydaktycznych zgodnie z organizają roku szkolnego. Gmina zapewnia jednak nadal opiekę w świetlicach - szczegóły tutaj:

Czytaj więcej...

ścieżka-rowerowa

Przetarg na roboty budowlane związane z realizacją inwestycji pn.: “Budowa ciągu pieszo – rowerowego Kamieniec – Kołbaskowo, gmina Kołbaskowo” ogłoszony. Oferty można składać do 26 kwietnia 2019 roku.

Czytaj więcej...

herb gminy kołbaskowo

 

Informujemy, że zgodnie z organizacją roku szkolnego 2018/2019 dni 15-17.04.2019 to egzaminy ósmoklasisty- i są to dni wolne od zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I-VII, a dni 18-23.04.2019 to wiosenna przerwa świąteczna. Wychodząc jednak naprzeciw potrzebom rodziców, po wnikliwej analizie frekwencji  w świetlicach w dniach 8-12 kwietnia 2019,  Gmina zapewni opiekę dzieciom szkolnym w dniach 15-17 kwietnia 2019.

Czytaj więcej...