herb gminy kołbaskowo

Informacja o godzinach rozpoczęcia pracy przez obwodowe komisje wyborcze. Szczegóły niżej.
 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1

z siedzibą: Zespół Placówek Oświatowych, Kołbaskowo 57, 72-001 Kołbaskowo
w składzie:
1) Olga Halina Strugała - Przewodniczący
2) Izabela Elżbieta Pisaruk - Zastępca Przewodniczącego
3) Marta Bernatowicz - Członek
4) Władysława Białoskórska - Członek
5) Karolina Brysik - Członek
6) Mario Cardinali - Członek
7) Ramona Elżbieta Czopko-Michnik - Członek
8) Agnieszka Januszewska - Członek
9) Wanda Agnieszka Kaplewska-Poczepko - Członek
10) Agata Krystyna Poczwardowska - Członek
11) Marcin Artur Sewastianow – Członek
informuje, że w dniu głosowania 13 października 2019 r. rozpocznie pracę od godz. 6.00.

                                          
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2

z siedzibą: Szkoła Podstawowa, Będargowo 1, 72-005 Przecław
w składzie:
1) Ewa Żamoić - Przewodniczący
2) Jacek Franciszek Hoppe - Zastępca Przewodniczącego
3) Alicja Gadyńska - Członek
4) Andrzej Wiktor Gieniusz - Członek
5) Małgorzata Halina Kubaj - Członek
6) Iwona Agnieszka Kubus - Członek
7) Diana Bogusława Leśniewska - Członek
8) Halina Franciszka Partyka - Członek
9) Agata Pietryga - Członek
10) Małgorzata Krystyna Szczudło - Członek
11) Anna Zakrzewska - Członek

informuje, że w dniu głosowania 13 października 2019 r. rozpocznie pracę od godz. 6.00.



Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3

z siedzibą: Szkoła Podstawowa, Przecław 27A, 72-005 Przecław
w składzie:
1) Arkadiusz Tomaszczyk - Przewodniczący
2) Żaneta Stella Sokołowska - Zastępca Przewodniczącego
3) Stanisław Brysik - Członek
4) Edyta Iwona Dąbrowska - Członek
5) Tomasz Jacek Dzioba - Członek
6) Joanna Monika Koralewska - Członek
7) Michał Konrad Madarasz - Członek
8) Mateusz Dariusz Wesołowski - Członek
9) Joanna Barbara Wysoczańska - Członek

informuje, że w dniu głosowania 13 października 2019 r. rozpocznie pracę od godziny 6.00.


Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4

z siedzibą: Szkoła Podstawowa, Przecław 27A, 72-005 Przecław
w składzie:
1) Beata Krystyna Sypniewska - Przewodniczący
2) Natalia Barbara Marska-Dzioba - Zastępca Przewodniczącego
3) Iwona Batóg - Członek
4) Jerzy Wojciech Bernatowicz - Członek
5) Weronika Białoskórska - Członek
6) Grażyna Maria Bojdys - Członek
7) Joanna Ewa Jagodzka - Członek
8) Mikołaj Aleksander Krzywdziński - Członek
9) Paweł Jan Winkler - Członek
10) Magdalena Zagrodzka - Członek
11) Jolanta Małgorzata Żygadło - Członek

informuje, że w dniu głosowania 13 października 2019 r. rozpocznie pracę od godziny 6.00.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5

z siedzibą: Szkoła Podstawowa, Przecław 27C, 72-005 Przecław
w składzie:
1) Anna Dudała - Przewodniczący
2) Anita Małgorzata Sztadilów - Zastępca Przewodniczącego
3) Stanisław Marian Borkowski - Członek
4) Natalia Dembińska - Członek
5) Ilona Barbara Ejma - Członek
6) Aleksandra Maria Kurek - Członek
7) Joanna Franciszka Płoska - Członek
8) Anna Maria Trzebińska - Członek
9) Anna Elżbieta Żygadło - Członek

informuje, że w dniu głosowania 13 października 2019 r. rozpocznie pracę od godziny 6.00.

                                                

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6

z siedzibą: Szkoła Podstawowa, Przecław 27C, 72-005 Przecław
w składzie:
1) Joanna Agata Kurek - Przewodniczący
2) Beata Marczak - Zastępca Przewodniczącego
3) Krystyna Hanna Borkowska - Członek
4) Aleksandra Brysik - Członek
5) Marta Halina Cygaro - Członek
6) Izabela Gujgo - Członek
7) Klementyna Lipińska - Członek
8) Agnieszka Wioletta Pecyna - Członek
9) Justyna Urszula Serafin - Członek

informuje, że w dniu głosowania 13 października 2019 r. rozpocznie pracę od godziny 6.00.

                                                                                                                     



Pin It