gminny osrodek kultury

Aktualizacja 30.12.2019

Zapraszamy na lodowisko w GOKSiR!

 

Szczegóły tutaj >>

20.12.2019

Na stronie Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu trwają licytacje internetowe przedmiotów podarowanych przez osoby prywatne, instytucje i przedsiębiorstwa na rzecz 28. Finału WOŚP w Gminie Kołbaskowo (Finał 12.01.w GOKSiR w Przecławiu).
Więcej informacji TUTAJ >>

---

Wójt Gminy Kołbaskowo oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji zaprasza dzieci na zajęcia Ferie 2020 w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu.

Więcej informacji TUTAJ >>

----

 Grudniowy harmonogram wydarzeń w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji a także informacja o seansach filmowych za "piątaka" w załączeniu.
----

Zapraszamy do udziału w zajęciach w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu.
W załączeniu grafik zajęć, zachęcamy także do polubienia fanpage GOKSiR w serwisie Facebook, aby być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami.

Kontakt GOKSiR:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub
telefonicznie pod nr 792 245 230

www.goksir.kolbaskowo.pl

 

Przypominamy, że Familijne Poranki Kinowe w GOKSiR Przecław na stałe weszły do repertuaru- dwa seanse w każdą sobotę - o godzinie 10.00. i 12.00. Wstęp to symboliczne 5 zł :-)
Bilety dostępne w recepcji GOKSiR. (WAŻNE! Na naszych seansach obowiązuje całkowity zakaz spożywania posiłków (w tym popcorn, chipsy, itp.) oraz wszelakich napojów)

Więcej informacji >>

 

Pin It

Bądź na bieżąco