Wyniki wyborów do organów samorządu terytorialnego w gminie Kołbaskowo, zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.

 

 

 

WYBORY WÓJTA GMINY KOŁBASKOWO

Nazwisko i imię kandydata

Nazwa komitetu zgłaszającego kandydata

Ilość zdobytych głosów

Pasterski Mirosław Janusz

Obywatelski Komitet Wyborczy Wyborców Mirosława Pasterskiego

872

Schwarz Małgorzata

Komitet Wyborczy Wyborców Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo

2940

 

 

Wyniki w poszczególnych obwodach głosowania

Pasterski Mirosław Janusz

Obwód Nr 1

Obwód Nr 2

Obwód Nr 3

Obwód Nr 4

Obwód Nr 5

Obwód Nr 6

185

225

85

185

102

90

Schwarz Małgorzata

Obwód Nr 1

Obwód Nr 2

Obwód Nr 3

Obwód Nr 4

Obwód Nr 5

Obwód Nr 6

757

636

347

522

336

342

 

 

 

 

 

 

WYBORY RADY GMINY KOŁBASKOWO

Nr okręgu wyborczego

Nazwisko i imię kandydata

Nazwa komitetu zgłaszającego kandydata

Ilość zdobytych głosów

1

Lis Izabela Elżbieta

Komitet Wyborczy Wyborców Izy Lis

122

1

Pawliszewska Maria Jolanta

Obywatelski Komitet Wyborczy Wyborców Mirosława Pasterskiego

 

57

1

Wierzbicki Ryszard

Komitet Wyborczy Wyborców Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo

 

220

2

Barańska Edyta Irena

Komitet Wyborczy Wyborców Edyty Barańskiej

71

2

Bobiński Dariusz Cezary

Komitet Wyborczy Wyborców Sławomira Mariusza Dzikowskiego

 

108

2

Jeziorek Lilianna

Komitet Wyborczy Wyborców Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo

 

132

3

Koprowicz Tadeusz

Obywatelski Komitet Wyborczy Wyborców Mirosława Pasterskiego

 

105

3

Krzywicka Dorota

Komitet Wyborczy Wyborców Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo

 

119

4

Dzikowski Sławomir Mariusz

Komitet Wyborczy Wyborców Sławomira Mariusza Dzikowskiego

 

146

4

Klebańska Małgorzata Elżbieta

Komitet Wyborczy Wyborców Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo

 

109

4

Nazarkiewicz Roman

Komitet Wyborczy Wyborców R. Nazarkiewicza

33

4

Pietrzak Eugeniusz

Komitet Wyborczy Wyborców Eugeniusza Pietrzaka

 

101

5

Fijołek Paweł

Komitet Wyborczy Wyborców Pawła Fijołek

61

5

Jasiorska Alina

Komitet Wyborczy Wyborców Dla Dobra Okręgu

 

134

5

Lepiesza Ryszard

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

47

5

Oczoś Krystyna Zofia

Komitet Wyborczy Wyborców Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo

78

6

Czołczyńska Mariola

Komitet Wyborczy Wyborców Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo

95

6

Neumann Jan Ryszard

Komitet Wyborczy Wyborców Sławomira Mariusza Dzikowskiego

 

38

6

Witek Kamila

Obywatelski Komitet Wyborczy Wyborców Mirosława Pasterskiego

 

40

7

Kwaśniak Aneta

Obywatelski Komitet Wyborczy Wyborców Mirosława Pasterskiego

 

66

7

Ratajczyk Czesława Wioletta

Komitet Wyborczy Wyborców Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo

 

123

8

Jezierska Małgorzata Jolanta

Obywatelski Komitet Wyborczy Wyborców Mirosława Pasterskiego

 

76

8

Sypniewska Anna

Komitet Wyborczy Wyborców Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo

 

158

9

Awiżyn Piotr

Komitet Wyborczy Wyborców Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo

 

141

9

Steliga Violetta Lucyna

Obywatelski Komitet Wyborczy Wyborców Mirosława Pasterskiego

 

91

10

Ewangelu Adela Maria

Obywatelski Komitet Wyborczy Wyborców Mirosława Pasterskiego

 

67

10

Smolicz Grzegorz

Komitet Wyborczy Wyborców Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo

 

149

11

Sobolewski Tomasz Ryszard

Obywatelski Komitet Wyborczy Wyborców Mirosława Pasterskiego

 

50

11

Trzebińska Dorota

Komitet Wyborczy Wyborców Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo

 

180

12

Górajewski Mariusz Maciej

Obywatelski Komitet Wyborczy Wyborców Mirosława Pasterskiego

 

39

12

Stożyński Marek

Komitet Wyborczy Wyborców Eugeniusza Pietrzaka

 

91

12

Szczuplak Zbigniew

Komitet Wyborczy Wyborców Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo

 

129

13

Dzieciniak Małgorzata

Komitet Wyborczy Wyborców Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo

 

123

13

Pasterski Mirosław Janusz

Obywatelski Komitet Wyborczy Wyborców Mirosława Pasterskiego

 

37

14

Gutteter – Grudziński Jerzy Marek

Komitet Wyborczy Partia Zieloni

27

14

Kołodziejska Monika Sylwia

Obywatelski Komitet Wyborczy Wyborców Mirosława Pasterskiego

 

40

14

Małowiecki Grzegorz

Komitet Wyborczy Wyborców Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo

 

123

15

Jacyna Monika Ewa

Komitet Wyborczy Wyborców Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo

 

164

15

Zubel Artur Czesław

Obywatelski Komitet Wyborczy Wyborców Mirosława Pasterskiego

 

58