herb gminy kołbaskowo

Ogłaszamy konkurs na "Najlepszy Projekt Imprezy". Przedmiotem konkursu jest stworzenie projektu imprezy na terenie gminy Kołbaskowo, który zostanie zrealizowany i rozliczony w 2017 roku.Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego projektu imprezy będącej inicjatywą sołectwa poprzez zaangażowanie lokalnej społeczności w proces tworzenia przedsięwzięcia służącego wspólnej zabawie i integracji mieszkańców. Wnioski należy składać do 2 czerwca 2017 roku. Szczegóły w załącznikach.

herb gminy kołbaskowo

W załączeniu zamieszczamy informację dotyczącą wywozu odpadów komunalnych w tygodniu 1-7 maja 2017.

Z przykrością informujemy, iż VII Targi Produktów Regionalnych "Kiełbaskowo w Kołbaskowie", przewidziane na 13 maja 2017 roku nie odbędą się.
Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi wydarzeniami organizowanymi przez Gminę Kołbaskowo w tym roku: Kalendarz imprez gminnych 2017 >>

herb gminy kołbaskowo

Wójt Gminy Kołbaskowo ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Przedszkola Publicznego w Przecławiu. Szczegóły w dołączonym PDF będącym skanem dokumentu.

herb gminy kołbaskowo

Wójt Gminy Kołbaskowo ogłasza przetargi na sprzedaż nieruchomości położonych w Kamieńcu, Barnisławiu i Warzymicach.  Treść ogłoszenia oraz mapy w załączeniu.

plakat wydarzenia bitwa o szczecin

Wójt Gminy Małgorzata Schwarz zaprasza na widowisko histryczne z okazji 72. rocznicy zakończenia walk o ziemię szczecińską "Upadek Festung Stettin" - 23 kwietnia 2017 (niedziela) o godzinie 15:00 na torze Motocrossowym w Rosówku. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

herb gminy kołbaskowo

Wójt Gminy Kołbaskowo informuje, że w dniu 2 maja 2017 (wtorek) Urząd Gminy będzie nieczynny.

Załączniki
Download this file (Informacja Wójta.pdf)Informacja Wójta.pdf
aktualnosci 2/2017

Udostępniamy kolejny numer Biuletynu Samorządowego "Aktualności Gminy Kołbaskowo" w wersji elektronicznej.
 

Czytaj więcej...

informacja

Obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Szczecinie z dnia 6 kwietnia 2017 r.,  w związku z wydaną decyzją o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn.: "Budowie zachodniego drogowego obejścia miasta Szczecin".

herb gminy kołbaskowo

Dyżury funkcjonariuszy Straży Gminnej w Kołbaskowie w świetlicach środowiskowych w kwietniu 2017 roku odbędą się w następujące dni: w świetlicy w Stobnie 6 kwietnia, w Bobolinie - 13 kwietnia, w Ostoi - 20 kwietnia, w Kamieńcu - 27 kwietnia. Dyżury będą pełnione wraz z dzielnicowym Komisariatu Policji w Mierzynie.

herb gminy kołbaskowo

Wójt Gminy Kołbaskowo ogłasza przetargi na sprzedaż nieruchomości położonych w Przylepie. Skan dokumentu w formie PDF znajduje się w załączeniu.

herb gminy kołbaskowo

W związku z tym, że rekrutacja do przedszkoli publicznych oraz punktów przedszkolnych na rok szkolny 2017/2018 odbywać się będzie elektronicznie, informujemy, że rodzice, którzy w deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego swojego dziecka w dotychczasowej placówce podali swój adres e-mail, otrzymają wiadomość zatytułowaną „Dane do zalogowania w systemie Nabór” z adresu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wiadomość będzie zawierała unikatową nazwę użytkownika wraz z hasłem oraz odnośnik do strony www, na której możliwe będzie sprawdzenie wyników rekrutacji.

Czytaj więcej...

herb gminy kołbaskowo

7 kwietnia 2017 r. rozpocznie się nabór do Publicznego Żłobka Gminnego w Przecławiu.  Utworzonych w żłobku będzie 50 miejsc.

Czytaj więcej...

herb gminy kołbaskowo

7 kwietnia 2017 r. rozpocznie się rekrutacja do przedszkoli publicznych oraz punktów przedszkolnych na rok szkolny 2017/2018. Aktualizacja 29.03.2017: Zmiany w Harmonogramie Rekrutacji dołączonym do informacji. Aktualizacja 31.03.2017: Dodatkowa informacja dla rodziców.

Czytaj więcej...