cwiercmaraton bielika

Aktualizacja 26.05.2019

Publikujemy wyniki i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

Czytaj więcej...

minimundial

Mini Mundial  już 26 maja 2019 od godziny 10:00 w Pargowie.
Zbiórka już o 9:40, zaś o godzinie 10 będzie oficjalne otwarcie i prezentacja drużyn.

Zapraszamy serdecznie!

dziura w drodze powiatowej

Z komentarzy, telefonów i rozmów wynika, że oprócz powiatowych dróg Stobno - Szczecin (zobacz film niżej) oraz Ustowo - Kurów - Siadło, także droga Stobno - Będargowo - Warzymice jest niebezpieczna i wymaga pilnego remontu.

Czytaj więcej...

screen FB dzien strazaka

W niedzielę 19 maja 2019 roku w Kołbaskowie odbyły się Powiatowe Obchody Dnia Strażaka. W uroczystościach wzięli udział wszyscy przedstawiciele gmin Powiatu Polickiego, wraz ze Starostą Polickim Andrzejem Bednarkiem i Przewodniczącym Rady Powiatu w Policach Cezarym Arciszewskim, strażacy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Policach oraz straży Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Powiatu Polickiego.

Szczegółowa relacja oraz zdjęcia w serwisie Przecław24.pl >>

 

nagranie vii sesji

Nagranie VII Sesji Rady Gminy Kołbaskowo, które odbyło się 20 maja 2019, można już obejrzeć na kanale Gminy Kołbaskowo w serwisie Youtube >>

drukarka 3d zdjęcie z zajęć

Od początku tego roku w Gminie Kołbaskowo odbywają się warsztaty dla dzieci i młodzieży "Drukarka 3D". W najbliższą sobotę w Stobnie o godz. 10 będą kolejne warsztaty (link niżej), a tymczasem publikujemy kilka zdjęć z zajęć w świetlicach w Barnisławiu, Siadle Górnym oraz Bobolinie. (Zdjęcia zostały opublikowane na fanpage Gminy Kołbaskowo w serwisie Facebook)

Czytaj więcej...

informacja

Zapraszamy na warsztaty dla dzieci i młodzieży DRUKARKA 3D. Tym razem warsztaty odbędą się w świetlicy w Stobnie, 25 maja 2019, w godzinach 10:00 - 12:00. Szczegóły oraz karta zgłoszeń w załączeniu.

informacja

Obwieszczenie Komisji Wyborczej w Gorzowie Wielkopolskim z dnia 27 kwietnia 2019 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na posłów do Parlamentu Europejskiego w okręgu wyborczym nr 13.
Obwieszczenie znajduje się w załączeniu.

inwestycje w realizacji zródło facebook

Aktualizacja 20.05.2019

W drugim kwartale 2021 roku pojedziemy obwodnicą Warzymic i Przecławia. Droga wyprowadzi tranzyt, aż do autostrady A6. Czekamy na pierwsze prace w terenie.

Czytaj więcej...

 recital laury lacz

 

Aktualizacja 20.05.2019

16 maja w ramach cyklu spotkań "Kawiarenki dla Seniorów", gościliśmy znaną polską aktorkę, piosenkarkę i pisarkę Laurę Łącz. W Gminnej Bibliotece w Przecławiu aktorka oraz autorka książek wystąpiła z recitalem "Między mną, a Tobą" - połączenie poezji i muzyki, przedstawione w utworach z okresu XX-lecia międzywojennego oraz utworach własnych artystki. Tytuł zaczerpnięto z twórczości Bolesława Leśmiana, w programie recytowane były także między innymi jego wiersze.

Więcej zdjęć na profilu Biblioteki Gminej w serwisie Facebook oraz w serwisie Przecław24.pl >>

Czytaj więcej...

informacja

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych i ich godzinach pracy.

Czytaj więcej...

plakat festynu rodzinnego

Zespół Placówek Oświatowych w Kołbaskowie zaprasza 25 maja (sobota) w godzinach 10:00 - 14:00  na Festyn "Rodzinnie na sportowo" pod patronatem Wójta Gminy Kołbaskowo.

Czytaj więcej...

ZAPRASZAMY NA WARSZTATY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY „DRUKARKA 3 D”
Warsztaty odbędą się w dniu 18.05.2019 r. o godz. 10:00 w świetlicy w Bobolinie. Czas trwania ok. 2 godz. Wszystkie materiały zapewnione.
Warsztaty skierowane są do mieszkańców Gminy Kołbaskowo. Zapisów należy dokonywać poprzez wypełnienie karty zgłoszeniowej. Wypełnioną i podpisaną kartę należy złożyć w sekretariacie Urzędu Gminy, Kołbaskowo 106, lub przesłać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
Karty bez złożonego odręcznego podpisu nie będą przyjmowane. Zapisy przyjmowane są do piątku 17 maja 2019 r. godz. 12:00, ze względu na ograniczoną ilość miejsc, o udziale w warsztatach decyduje data złożenia karty zgłoszeniowej.

herb gminy kołbaskowo

Ogłoszenie o naborze na stanowisko Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w trybie bez konkursu. Szczegóły ogłoszenia w załączeniu.