gminny osrodek kultury

Wszystkich, którzy chcą zobaczyć i zwiedzić cały Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu zapraszamy serdecznie w niedzielę, 15 września od godziny 12 do 15. Kadra GOKSiR z wolontariuszami będzie oprowadzała po wszelkich zakamarkach kompleksu - wejdziemy i zajrzymy wszędzie tam, gdzie poniedziałkowi (a w poniedziałek pierwszy dzień wielkiego otwarcia, czyli tygodniowy Przecław Festiwal 2019) goście nie będą mogli :-) To jedyna taka okazja.

Liczymy na liczne Państwa przybycie w niedzielne południe. Będzie można poczuć się jak operator nagłośnienia i oświetlenia profesjonalnej sceny, zajrzeć za kulisy, ułożyć playlistę dla użytkowników basenu, siłowni czy sali fitness, zaśpiewać na scenie do profesjonalnego sprzętu i nagrać swoje ulubione hity, sprawdzić w kotłowni ciśnienie na zaworach :-) a nawet wejść pod basen. Kto ma deskorolkę lub dobre rolki zapraszamy z naszymi "przewodnikami" na skatepark, "psiarzy" ze swoimi czworonogami na wybiegi dla psów, rodziców ze swoimi pociechami na place zabaw, amatorów koszykówki ze swoimi piłkami na boiska.

straz gminna

Informujemy, że w dniach 18,19,20 września straż gminna będzie pracować w godz. 14.00-22.00. Zmiana jest spowodowana potrzebą zabezpieczenia koncertów “Przecław Festiwal” w związku z otwarciem GOKSiR w Przecławiu. 

przeclaw festiwal plakat

Gmina Kołbaskowo zaprasza na „PRZECŁAW FESTIWAL” – czyli wielkie otwarcie Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu. To tygodniowe wydarzenie koncertowo-festiwalowe skupiające na dwóch scenach ponad 100 artystów!!!  Zobaczcie cały program!

Czytaj więcej...

herb gminy kołbaskowo

Wójt Gminy Kołbaskowo ogłasza przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości położonych w Kołbaskowie, Kamieńcu, Warniku, Przylepie, Warzymicach i Siadle Górnym.

informacja

 Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu zatrudni Pracowników Działu Gospodarczego (Konserwatora oraz dwie Panie do utrzymania czystości). Umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin.

CV prosimy składać drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w świetlicy w Kołbaskowie (Kołbaskowo 87).

Zatrudnienie najpóźniej 14.09.2019r.

gminny osrodek kultury

Można zapisywać się na pierwsze zajęcia w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu. Poniżej informacje z Fanpage Ośrodka Kultury w serwisie Facebook

Czytaj więcej...

szklarnie

Dobra wiadomość dla kierowców narzekających na korki w Warzymicach w rejonie skrzyżowania na Rajkowo. Gmina Kołbaskowo od dawna starała się o rozwiązanie problemu. Jest nim droga alternatywna. Teraz jest możliwość jej realizacji.

Gmina Kołbaskowo otrzymała blisko 4 mln zł dofinansowania na zadanie "Budowa nowej drogi gminnej w miejscowości Ustowo łączącej drogę krajową nr 13 z ul. Floriana Krygiera w Szczecinie, Gmina Kołbaskowo". Wartość projektu to ok. 8 mln zł. Gmina Kołbaskowo na jego realizację przeznaczy 50% środków. Okres realizacja zadania - 11.2019-10.2020.

Droga przez szklarnię od krajowej "trzynastki" (wlot przed światłami na skrzyżowaniu do Rajkowa patrząc od strony Warzymic) do ul. Krygiera w Szczecinie z pewnością ułatwi dojazd do stolicy województwa.

obwieszczenie

Wójt Gminy Kołbaskowo podaje do wiadomości informację o numer i granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz możliwości głosowania korespondenyjnego i przez pełnomocnika w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej.

targi barzkowice plakat

W imieniu organizatorów zapraszamy do odwiedzenia Barzkowickich Targów Rolnych, które są wizytówką nie tylko regionu, ale i kraju.  6-8 września 2019. Program jest zamieszczony na plakacie.
Szczegóły także tutaj >>

Wydarzenie w serwisie Facebook >>
 

dziura w drodze powiatowej

Aktualizacja 04.09.2019

Jest kasa na remont. Nareszcie zniknie asfaltowa fala w Stobnie - informuje portal police.naszemiasto.pl

Czytaj więcej...

aktualnosci 8/2019

Udostępniamy kolejny numer Biuletynu Samorządowego "Aktualności Gminy Kołbaskowo" w wersji elektronicznej.
 

 

Czytaj więcej...

informacja

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Szczecinie zmieniające postanowienie w sprawie podziału Gminy Kołbaskowo na stałe obwody głosowania, ustalenia ich numerów, granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych.

rozpoczęcie roku szkolnego

108 uczniów szkoły w Przecławiu zostało pasowanych na pierwszoklasistów. Co ciekawe, większość z nich już nie mogła doczekać się tego dnia. - Moja córka już dwa tygodnie temu chciała iść do szkoły - śmiała się jedna z mam.  Dla najmłodszych to było wielkie przeżycie, ale byli bardzo dzielni. Niektórzy z uśmiechem na twarzy, inni lekko stremowani przysięgali uczyć się pilnie.

W tym roku szkolnym w Przecławiu utworzono pięć pierwszych klas. - Serdecznie witam was w pierwszym dniu szkoły i życzę samych sukcesów - mówiła Beata Bitel, dyrektorka placówki. - Życzę wam dużo radości i wytrwałości. Wszystkiego dobrego w nowym roku szkolnym - dodała obecna na uroczystości Małgorzata Schwarz, wójt Gminy Kołbaskowo

Galeria >>

Życzymy sukcesów uczniom i nauczycielom w rozpoczynającym się roku szkolnym 2019/2020!

herb gminy kołbaskowo

Informujemy o możliwości ubiegania się o stypendium. Uchwała nr VII/93/2019 Rady Gminy Kołbaskowo z dnia 20 maja 2019, w sprawie określenia szczegółowych warunków przyznawania stypendiów edukacyjnych uzdolnionym uczniom dostępna jest na bipie pod linkiem http://bip.kolbaskowo.pl/datadir/doc/bip_1558610878.pdf