plakat projektu

Celem głównym Projektu jest zwiększenie zatrudnienia wśród osób z niepełnosprawnością posiadających wykształcenie wyższe i/lub będących na ostatnim roku studiów, poprzez zaplanowanie i wdrożenie indywidualnej ścieżki kariery oraz wprowadzenie ich na rynek pracy.

 

Czytaj więcej...

logo serwisu kąpieliskowy

Na prośbę Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Policach, zamieszczamy link do serwisu kąpieliskowego prowadzonego na stronach internetowych Głównego Inspektoratu Sanitarnego.
Pod wskazanym adresem znajdują się informacje o kąpieliskach spełniających europejskie standardy organizacji i nadzoru. Serwis znajduje się pod adresem: http://sk.gis.gov.pl

informacja

W związku z upływem pierwszej kadencji Zachodniopomorskiego Komitetu Rozwoju Ekonomii Społecznej, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego ogłasza nabór i zaprasza do składania zgłoszeń kandydatów na członków Zachodniopomorskiego Komitetu Rozwoju Ekonomii Społecznej, który działać będzie w kadencji obejmującej lata 2019 - 2022.

Czytaj więcej...

herb gminy kołbaskowo


Informacje dotyczące dowozu uczniów niepełnosprawnych do szkół i placówek oświatowych w nadchodzącym roku szkolnym.

Czytaj więcej...

dozynki-plakat

Wójt Gminy Kołbaskowo zaprasza na Dożynki Gminne: 24 sierpnia w Kołbaskowie na placu przy świetlicy. Publikujemy program dożynek, regulaminy konkursowe oraz karty zgłoszeń. Gwiazda wieczoru: zespół  Basta. 

Czytaj więcej...

lato z węgorzem plakat

Serdecznie zapraszamy do Węgorzyna, gdzie 19 lipca rozpocznie się XX edycja Lata z Węgorzem 2019! Szczegóły na załączonym plakacie.

informacja

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie informuje o zbliżającym się terminie kolejnego naboru do projektu „ZACHODNIOPOMORSKIE MAŁE SKARBY”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego w latach 2014-2020, Działanie 6.6. Programy zapewnienia zwiększenia dostępu do opieki nad dziećmi w wieku do lat 3.

Czytaj więcej...

aktualnosci 7/2019

Udostępniamy kolejny numer Biuletynu Samorządowego "Aktualności Gminy Kołbaskowo" w wersji elektronicznej.
 

 

Czytaj więcej...

herb gminy kołbaskowo

Gmina Kołbaskowo zaprasza do złożenia oferty cenowej na zakup z dostawą sprzętu komputerowego i interaktywnego do Szkoły Podstawowej w Przecławiu.
Przedmiotem zamówienia jest zakup z dostawą sprzętu komputerowego i interaktywnego w ramach Projektu 'Edukacja językowa dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Niemiecki i Polski jako język obcy. INT 128'. do   Szkoły Podstawowej w Przecławiu.

Czytaj więcej...

informacja

Zawiadamienie wyborców Okręgu Wyboraczego o obsadzeniu mandatów na członków Rady Powiatowej Zachodniopomorskiej Izby Rolniczej bez przeprowadzenia głosowania ustalonego na dzień 28 lipca 2019 roku.

herb gminy kołbaskowo

Poniżej przedstawiamy zestawienie informacji o ogłoszonych przetargach.

Czytaj więcej...

zwik logo

W związku z koniecznością wykonania prac włączeniowych na sieci wodociągowej, w dniu 10.07.2019r. w godzinach 10.00 - 13.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości Siadło Dolne oraz Siadło Górne.

Za niedogodności przepraszamy.

plakat konkursu Na wsi najlepiej – 12 dobrych praktyk w turystyce wiejskiej

Polska Organizacja Turystyczna zaprasza do konkursu właścicieli obiektów turystycznych, podmioty prowadzące działalność turystyczną na wsi, a także regionalne organizacje turystyczne, lokalne organizacje turystyczne, instytucje administracji samorządowej czy lokalne grupy działania.

Czytaj więcej...

inwestycje w realizacji zródło facebook

Aktualizacja 05.07.2019

Upadają, ale... chcą kończyć kontrakty. Energopol Szczecin S.A. oświadczyła, iż mimo złożonego w sądzie wniosku o upadłość spółki zamierza kontynuować realizację obwodnicy Przecławia i Warzymic oraz innych inwestycji.

Czytaj więcej...