Zakład Wodociągów i Kanalizacji Kołbaskowo

Do dnia 28 marca 2017 r. mogą wystąpić krótkotrwałe przerwy w dostawie wody w godzinach 8.00 – 13.00. Trwają prace przyłączeniowe do sieci wodociągowej w miejscowości Warnik. Za utrudnienia przepraszamy.

herb gminy kołbaskowo

Przedstawiamy informacje dotyczące działań priorytetowych dzielnicowego na terenie Gminy Kołbaskowo nadesłane przez  Kierownika Rewiru Dzielnicowych Komisariatu Policji w Mierzynie.

Czytaj więcej...

Zdjęcie z Ćwierćmaratonu Bielika

Zapraszamy na VI Ćwierćmaraton Bielika 28 maja 2017 roku - to impreza otwarta, w której może wziąć udział każdy! Gmina Kołbaskowo znana jest ze swojego pro-zdrowotnego podejścia także dzięki oranizacji tej imprezy. Każdego roku coraz więcej osób bierze w niej udział z czego jesteśmy niezwkle dumni! Zamieszczamy najważniejsze informacje o tegorocznej edycji a także szczegółowy regulamin.

Czytaj więcej...

herb gminy kołbaskowo


Gmina Kołbaskowo poszukuje wolontariuszy chcących pomóc w organizacji VI Ćwierćmaratonu Bielika w dniu 28 maja 2016 r. Chętni wolontariusze muszą mieć skończone 16 lat. W zamian za pomoc w organizacji każdy Wolontariusz będzie mógł otrzymać zaświadczenie o odbyciu wolontariatu-certyfikat wolontariatu, dzięki któremu wzbogaci swoje CV.

Czytaj więcej...

herb gminy kołbaskowo

7 kwietnia 2017 r. rozpocznie się rekrutacja do przedszkoli publicznych oraz punktów przedszkolnych na rok szkolny 2017/2018.

Czytaj więcej...

herb gminy kołbaskowo

Wójt Gminy Kołbaskowo ogłasza nabór kandydatów na stanowisko Animatora Społeczno-Kulturalnego w świetlicy w Kamieńcu. Szczegóły w załączonym dokumencie stanowiącym skan ogłoszenia w formacie PDF.

herb gminy kołbaskowo

Wójt Gminy Kołbaskowo podaje do publicznej wiadomości wykaz Nr 3/2017 nieruchomości gminnych przeznaczonych do sprzedaży. Skan podpisanego dokumentu w formie PDF znajduje się w załączeniu.

konkurs na palme wielkanocna

Wójt Gminy Kołbaskowo zaprasza do udziału w konkursie na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną. Na konkurs należy wykonać palmę wielkanocną, która formą i użytym materiałem nawiązuje do tradycji własnoręcznego przygotowania palm wielkanocnych. Konkurs przeznaczony jest dla mieszkańców Gminy Kołbaskowo. Zgłoszenia do udziału w konkursie należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć osobiście do Urzędu Gminy Kołbaskowo do pok. nr 18 lub 19 do dnia 03.04.2017 r. (poniedziałek).  

Czytaj więcej...

herb gminy kołbaskowo

Treść ogłoszeń w formie skanów dokumentów z podpisem Wójta, znajduje się w załącznikach.

herb gminy kołbaskowo

Sprostowanie w sprawie ogłoszenia z dnia 13.02.2017r. o przetargach na sprzedaż nieruchomości w Barnisławiu i Ustowie. Skan dokumentu w formie PDF w załączeniu.

herb gminy kołbaskowo

Wójt Gminy Kołbaskowo podaje do publicznej wiadomości wykaz Nr 2/2017 nieruchomości gminnych przeznaczonych do sprzedaży. Informacje w załączeniu.

fundusze europejskie


Wkrótce w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 planowany jest nabór wniosków o dofinansowanie dla działania 1.5 Inwestycje przedsiębiorstw wspierające rozwój regionalnych specjalizacji oraz inteligentnych specjalizacji, mający na celu wsparcie projektów, które zwiększają zastosowanie innowacji w sektorze MŚP. Środki przeznaczone na dofinansowanie projektów to: 52 640 000,00 zł. - Aktualizacja -

Czytaj więcej...

informacja

W załączeniu publikujemy pismo od Starosty Powiatowego w Policach, który "mając na uwadze obserwowany w ciągu ostatnich kilku tygodni zwiększony ruch samochodów ciężarowych na drogach powiatowych, będących w zarządzie Zarządu Powiatu w Policach, zwraca się z uprzejmą prośbą o zintensyfikowanie działań związanych z kontrolą masy, nacisków na oś oraz wymiarów pojazdów poruszających się tymi drogami". Szczegóły w załączeniu.

logo ZWIK

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Kołbaskowie informuje, że w dniu 06 marca br. (poniedziałek) w godzinach 9-13 wystąpi przerwa w dostawie wody dla miejscowości Warnik, Barnisław, Smolęcin, Karwowo w związku z pracami na sieci wodociągowej. Za utrudnienia przepraszamy.