Zapraszamy na trzecią edycję akcji "Zakusy Na Krokusy". 21 października, w sobotę znów będziemy sadzić krokusy w Przecławiu i w Warzymicach.
Harmonogram spotkań 21 października:
godzina 11:00 - w okolicach sklepu "LIDL" w Warzymicach
godzina 11:30 - w okolicach sklepu SKATEPARKU w Przecławiu
godzina 12:00 - na "SZWARCÓWCE" za stacją "Bobryk" przy wyjeździe z Przecławia w kierunku Smętowic.

Serdecznie zapraszamy!

Wójt Gminy Kołbaskowo podaje do publicznej wiadomości wykaz Nr 8/2017 nieruchomości gminnej przeznaczonej do sprzedaży. Szczegóły w załączniku.

Załączniki
Download this file (wykaz nr 8_2017.pdf)wykaz nr 8_2017.pdf

Monika Pyrek oraz Sofia Ennaoui pojawią się w naszej gminie w sobotę, 21 października 2017 roku. W Szkole Podstawowej w Przecławiu poprowadzą Alternatywną Lekcję WF-u (godz. 10.30 - 14.30). Będą to różne elementy przekazu, poczynając od form graficznych, poprzez spotkanie z gwiazdą sportu oraz zestaw ćwiczeń na wybranych symulatorach. Po spotkaniu uczestnicy otrzymają broszurki informacyjne na temat wpływu sportu na zdrowie.

Czytaj więcej...

Biała sobota w Przecławiu - zdjęcie z wydarzenia

Ponad trzysta osób odwiedziło w sobotę, 7 października 2017 roku budynek Szkoły Podstawowej, gdzie miała miejsce Biała Sobota. Specjaliści mieli pełne ręce roboty.

Czytaj więcej...

herb gminy kołbaskowo

Zarządzenie Wójta Gminy Kołbaskowo w sprawie zwołania zebrania wiejskiego w celu przeprowadzenia wyborów sołtysa sołectwa Kamieniec.

informacja

W załączeniu publikujemy pismo Wojewody Zachodniopomorskiego Krzysztofa Kozłowskiego, dotyczące pomocy materialnej po przejściu orkanu Ksawery

Załączniki
Download this file (Orkan Ksawery.PDF)Orkan Ksawery.PDF
komunikacja miejska

Od poniedziałku, 9 października 2017 roku nastąpią zmiany w kursowaniu linii 83 i 88.

Czytaj więcej...

Grafika szkoła działania

Ruszyła rekrutacja do Szkoły Działania, nowego programu Fundacji Humanity in Action Polska, podczas którego aktywiści i aktywistki poznają ideę przedsiębiorczości społecznej. Przedsiębiorczość społeczna to swego rodzaju połączenie sfer biznesu i aktywizmu. Społeczne przedsiębiorstwa są zorientowane na rozwiązanie jakiegoś ważnego problemu społecznego i jest prowadzone w sposób długofalowy i zrównoważony, a zyski są reinwestowane w dalsze, szerzej zakrojone rozwiązywanie danego problemu. Podczas programu każdy uczestnik i uczestniczka będzie pracować nad stworzeniem swojego produktu społecznego, który w dalszej perspektywie przyczyni się do rozkręcenia biznesu społecznego lub rozpoczęcia/wsparcia działalności gospodarczej inicjatywy lub organizacji.

Czytaj więcej...

aktualnosci 7/2017

Udostępniamy kolejny numer Biuletynu Samorządowego "Aktualności Gminy Kołbaskowo" w wersji elektronicznej.
 

Czytaj więcej...

Biała Sobota 2017 - plakat wydarzenia

Zapraszamy mieszkańców Gminy Kołbaskowo na "Białą Sobotę" - już 7 października 2017 roku w szkole podstawowej w Przecławiu będzie można wykonać bezpłatnie badania profilaktyczne oraz skorzystać z bezpłatnych porad lekarskich. Jak zawsze będą też inne atrakcje, m.in: „Bieg Różowej Koszulki”, pokazy udzielania pierwszej pomocy oraz „Pchli Targ”. Zapraszamy serdecznie!

Czytaj więcej...

otwarcie domu kota

Uroczyste otwarcie Domu Kota, nowego obiektu w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej odbyło się w niedzielę, 1 października 2017 roku o godz. 12. Inwestycja była współfinansowana przez Gminę Kołbaskowo w 30 procentach (190 tys. zł).

Czytaj więcej...

logo ZWIK

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Kołbaskowie informuje o przerwie w dostawie wody w godzinach 10.00 - 14.00, dnia 2.10.2017r. dla miejscowości Kamieniec oraz Rosówek z powodu braku zasilania w energię elektryczną ujęcia wody w Kamieńcu. Za utrudnienia przepraszamy.

 

herb gminy kołbaskowo

Wójt Gminy Kołbaskowo ogłasza przetargi na sprzedaż nieruchomości położonych w Kołbaskowie, Warzymicach, Barnisławiu, Siadle Górnym, Smolęcinie, Warniku. Szczegóły w załączonym dokumencie.

zgaś ryzyko - plakat konkursu

25 września 2017 roku ruszała czwarta edycja "Czadowego konkursu". Wystarczy protokół przeglądu pieca, kotła grzewczego lub przeglądu /czyszczenia przewodów kominowych spalinowych, wentylacyjnych wykonanego w terminie od 1 stycznia 2017 r. by móc otrzymać za darmo czujkę dymu lub czadu. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i wzięcia udziału w konkursie.

Szczegóły konkursu i regulamin na stronie: http://straz.police.pl/czadowy-konkurs