pierniki

Zapraszamy na WARSZTATY Z PIECZENIA PIERNIKÓW DLA DZIECI W WIEKU 8-18 LAT  „Piernikowe Szaleństwa”  09.11.2019 r. godz. 10 -14 w świetlicy w Kołbaskowie (przy OSP Kołbaskowo). 
Zapisów należy dokonywać poprzez wypełnienie karty zgłoszeniowej. Wypełnioną i podpisaną kartę należy złożyć w sekretariacie Urzędu Gminy, Kołbaskowo 106, lub przesłać drogą mailową na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

modernizacja-boiska

Aktualizacja 31.10.2019
Trwa przebudowa boiska w Kołbaskowie. Inwestycje realizuje Pogoń Szczecin oraz Trawnik Producent. Ostatnio na miejscu pojawiło się więcej sprzętu i ludzi. - Obecnie pracujemy nad odwodnieniem. Myślę, że w połowie listopada będziemy kłaść pierwsze rolki z murawą, te prace potrwają około trzech dni. Taka trawa będzie potrzebowała około dwóch tygodni na ukorzenienie się - usłyszeliśmy od kierownika budowy z firmy Trawnik na miejscu.

ozdoby choinkowe

Gmina Kołbaskowo zaprasza na warsztaty Ozdoby Adwentowe - 9 listopada 2019 o godzinie 10:00, w świetlicy w Barnisławiu. Czas trwania - około 4 godziny. Warsztaty są skierowane do dorosłych mieszkańców Gminy Kołbaskowo. Zapisów nalezy dokonywać poprzez wypełnienie karty zgłoszeniowej (w załączeniu) i złożenie jej w sekretariacie Urzędu Gminy, bądź poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

stobno-mierzyn

Starostwo Powiatowe w Policach ogłosiło przetarg na zadanie: "Rozbudowa drogi powiatowej nr 3923Z Szczecin - Warnik na odcinku od ul. Okulickiego w Szczecinie do skrzyżowania z drogą powiatową Nr 3922Z Stobno-Mierzyn". Termin składania ofert - 4 listopada 2019 roku. Koszt całości prac to ok. 14 mln zł – mówił Andrzej Bednarek, starosta policki.

Bądź na bieżąco