informacja

W związku z realizacją, w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, projektu pn "Przegląd i aktualizacja map zagrożenia powodziowego oraz map ryzyka powodziowego od strony morza w tym morskich wód wewnętrznych we właściwości Urzędu Morskiego w Szczecinie", publikujemy informacje niezbędne do przygotowania bazy inwestycji mających wpływ na zasięg obszarów zagrożenia powodziowego.

herb gminy kołbaskowo

Ogłoszenie o zamiarze zawarcia umowy na realizację zadania publicznego pn. Powierzenie organizacji organowego koncertu kolęd w Kościele parafialnym pw. Świętej Trójcy w Kołbaskowie.

darmowe szkolenie Program Rozwoju Obszarów Wiejskich - plakat

Bezpłatne szkolenie "Wsparcie na przystąpienie do systemów jakości" Szkolenie w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 (PROW 2014-2020) poddziałania 3.1.  W dniach 14 i 15 grudnia 2017 r. równolegle w 16 miastach wojewódzkich! Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Szczecin, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Warszawa, Wrocław.

Czytaj więcej...

posterunek policji w Kołbaskowie

Dziś (piątek, 8 grudnia 2017) uroczyście otwarto Posterunek Policji w Kołbaskowie. - Będzie w nim pełniło służbę ośmiu policjantów: kierownik, asystent do spraw kryminalnych, trzech dzielnicowych i trzyosobowy zespół prewencji – mówił insp. Jacek Cegieła, komendant wojewódzki policji w Szczecinie.

Czytaj więcej...

herb gminy kołbaskowo

Konkurs ofert na powierzenie zadania publicznego w zakresie pomocy społecznej organizowania obozów profilaktycznych i terapeutycznych oraz innych form wypoczynku dzieci i młodzieży  z rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym – prowadzenie świetlicy środowiskowej w Przecławiu w formie placówki opiekuńczo-wychowawczej wsparcia dziennego.

herb gminy kołbaskowo

Wójt Gminy Kołbaskowo ogłasza przetargi na sprzedaż nieruchomości położonych w Barnisławiu, Kamieńcu i Warzymicach.

polsko-niemieckie boże narodzenie

Zapraszamy mieszkańców Gminy Kołbaskowo na Polsko - Niemieckie Boże Narodzenie, które odbędzie się 16 grudnia 2017 roku, w godzinach 10:00 - 16:00, w hali sportowej ZS w Policach.
 

herb gminy kołbaskowo

Wójt Gminy Kołbaskowo realizując założenia "Programu usuwania azbestu oraz wyrobów zawierających azbest na terenie gminy Kołbaskowo" ogłasza nabór wniosków na demontaż, transport i utylizację wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Kołbaskowo na rok 2018.

aktualnosci 9/2017

Udostępniamy kolejny numer Biuletynu Samorządowego "Aktualności Gminy Kołbaskowo" w wersji elektronicznej.
 

Czytaj więcej...

herb gminy kołbaskowo

Wójt Gminy Kołbaskowo ogłasza przetargi na sprzedaż nieruchomości położonych w Przylepie.

szkoła podstawowa w Będargowie

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. rtm. W. Pileckiego w Będargowie i Animatorzy Boiska Orlik 2012  zapraszają na OTWARTY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
POD PATRONATEM WÓJTA GMINY KOŁBASKOWO

Czytaj więcej...