informacja

W imieniu Pana Marka Stożyńskiego – sołtysa sołectwa Warzymice, uprzejmie informujemy, że w  dniu 21 sierpnia 2017 r. (tj. poniedziałek) o godz. 18.00 na terenie rekreacyjnym (przy świątyni) w Warzymicach odbędzie się spotkanie z mieszkańcami sołectwa Warzymice.

ZWIK

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Kołbaskowie informuje, że w dniu 18.08.2017 r. (piątek) w godzinach 11-17 z powodu uszkodzenia sieci wodociągowej w miejscowości Ustowo, nastąpi przerwa w dostawie wody dla miejscowości: Ustowo, Siadło Górne, Siadło Dolne i Kurów. Za utrudnienia przepraszamy

nowa DK13

W czwartek, 17 sierpnia 2017 roku otwarto oferty cenowe w przetargu na zaprojektowanie i budowę obwodnicy Przecławia i Warzymic w ciągu drogi krajowej nr 13, o długości 6,5 km.

Czytaj więcej...

drogowcy łatają dziury

Kolejne cząstkowe remonty nawierzchni dróg powiatowych zostały wykonane przez drogowców. Dziś (czwartek, 17 sierpnia) spotkaliśmy drogowców w Bobolinie (patrz zdjęcia). Na odcinku Warnik – Bobolin pracowali od 11 sierpnia (4 dni robocze). Od 18 do 23 sierpnia drogowcy będą pracowali na drodze Ustowo – Kurów – Siadło Górne. A od 24 sierpnia przez trzy dni na trasie Stobno – Szczecin. 29 sierpnia będą w Kamieńcu.

Czytaj więcej...

nad-porami-roku

- Jeżeli piszesz wiersze, nie chowaj ich tylko do szuflady, tylko się nimi z nami podziel – zachęca Stefania Szyszłowska z Urzędu Gminy Kołbaskowo. – Swoje dzieła przynieś nam do 25 sierpnia, do budynku Urzędu Gminy w Kołbaskowie, pok. 18, w godzinach urzędowania.

Czytaj więcej...

dolina-dolnej-odry-plakat

Publikujemy program imprezy plenerowej „Dolina Dolnej Odry Poezją śpiewana”, która odbędzie się 2.09.2017r oraz regulamin konkursu Dobre Smaki.

Czytaj więcej...

uszkodzona sygnalizacja

Niedziałająca sygnalizacja ma związek z inwestycją kolei na szlaku Szczecin Główny – Granica Państwa. Na przejazdach kolejowych w Warzymicach trwa montaż rogatek. - Prace na obu przejazdach kolejowo - drogowych w Warzymicach już się rozpoczęły. Obecnie układane są kable na potrzeby montażu rogatek – mówi Zbigniew Wolny, rzecznik PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Czytaj więcej...

ZWIK

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Kołbaskowie informuje, że w dniu 14.08.2017 r. (poniedziałek) w godz. od 10:00 do 14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w miejscowości Siadło Dolne Os. Wichrowe Wzgórza z uwagi na trwające prace przyłączeniowe do sieci wodociągowej. Za utrudnienia przepraszamy.
 

lataja dziury w drogach

Kolejne cząstkowe remonty nawierzchni zostały wykonane przez drogowców. Łaty z cyfrą „8” (oznacza, że łata została wykonana w ósmym miesiącu roku, czyli sierpniu), redakcja „Aktualności” znalazła na odcinkach Smolęcin – Barnisław czy w Warzymicach koło osiedla Różanego.

Czytaj więcej...

inwestycja w Karwowie

Nowe domy powstają na wyjeździe z Karwowa w stronę Warzymic. Z ziemi wyrosły już dwa budynki, przy trzecim zaczęto prace. Osiedle mieszkalne buduje Gryf Development, który zrealizował już w gminie Kołbaskowo osiedla Tęczowe, Tęczowe Ogrody i buduje osiedle Brzeziny, wszystkie w Warzymicach.

herb gminy kołbaskowo

Wójt Gminy Kołbaskowo podaje do publicznej wiadomości wykaz Nr 5/2017 nieruchomości gminnej przeznaczonej do sprzedaży.

Załączniki
Download this file (wykaz nr 5_2017.pdf)wykaz nr 5_2017.pdf
informacja

Serdecznie zapraszamy dnia 1 września 2017r. na okres adaptacyjny w godzinach od 9.00 do 13.00  do Publicznego Przedszkola w Przecławiu oraz do Publicznego Żłobka Gminnego w Przecławiu. W tym dniu rodzice, prawni opiekunowie oraz dzieci będą mogły bliżej poznać się z opiekunami, rówieśnikami oraz pomieszczeniem – salą zabaw i zabawkami.

Czytaj więcej...

herb gminy kołbaskowo

Wójt Gminy Kołbaskowo ogłasza przetargi na sprzedaż nieruchomości położonych w Kołbaskowie, Warzymicach, Barnisławiu, Siadle Górnym, Smolęcinie, Warniku.