logo ZWIK

Uwaga! Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Kołbaskowie informuje, że z dniem 31.12.2017r. upłynął pięcioletni termin cechy legalizacji wodomierzy zamontowanych na przełomie 2012 i 2013 roku. Wymiana i legalizacja wodomierzy głównych wraz z nakładkami do odczytu radiowego wykonywana jest na koszt Zakładu Wodociągów i Kanalizacji. Odbiorcy posiadający wodomierze dodatkowe są obowiązani do ich wymiany we własnym zakresie.

Czytaj więcej...

ZWIK

UWAGA PRZERWA W DOSTAWIE WODY. W związku z planowanymi pracami na terenie ujęcia wody w Kołbaskowie Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Kołbaskowie informuje o przerwie w dostawie wody w dniu 22.03.2018r (czwartek) . w godzinach 12.00 – 17.00 dla miejscowości: KOŁBASKOWO, ROSÓWEK
Za utrudnienia przepraszamy.

plakat pzw 2018


Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego  zaprasza do udziału w konkursie „Piękna Zachodniopomorska Wieś” 2018. Szukamy najpiękniejszej wsi na Pomorzu Zachodnim. Konkurs skierowany jest  do wszystkich gmin reprezentujących sołectwa z terenu województwa zachodniopomorskiego.

Czytaj więcej...

Serdecznie zapraszamy mikro, małych i średnich przedsiębiorców z województwa zachodniopomorskiego na spotkanie informacyjne dotyczące zasad ubiegania się o granty na doradztwo w ramach projektu „Dofinansowanie usług doradczych wspierających innowacje w MŚP” Działanie 1.16 RPO WZ 2014-2020, które odbędzie się 5 kwietnia 2018 r. (czwartek), o godz. 10:30, w Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., przy ul. św. Ducha 2, 70-205 Szczecin (sala konferencyjna na parterze).

Czytaj więcej...

gmina kolbaskowo z lotu ptaka

Kołbaskowo, jako gmina wiejska uzyskała bardzo wysoką ocenę pre-ratingową agencji INC Rating na zlecenie Fundacji Rozwoju Rynku Kapitałowego. Mieści się na poziomie inwestycyjnym w przedziale pomiędzy AAA a BBB+.

Czytaj więcej...

wypalanie traw

Przedwiośnie oraz wiosna jest okresem szczególnie trudnym dla strażaków ze względu na palące się zarośla, trawy na nieużytkach, wałach przeciwpowodziowych, łąkach oraz w przydrożnych rowach. Co roku ponad połowa pożarów w  okresie od marca do maja to pożary suchych traw i zarośli. Utrzymuje się moda na bezmyślne podpalanie wszystkiego, co porośnięte jest usychającą trawą. Obszary zeszłorocznej wysuszonej roślinności, która ze względu na występujące w tym czasie okresy wegetacji stanowią doskonałe podłoże palne, co w zestawieniu z dużą aktywnością czynnika ludzkiego w tym sektorze, skutkuje gwałtownym wzrostem pożarów. Za ponad 94% przyczyn ich powstania odpowiedzialny jest człowiek.

Czytaj więcej...

logo ZWIK

UWAGA PRZERWA W DOSTAWIE WODY w związku z awarią sieci wodociągowej, Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Kołbaskowie informuje o przerwie w dostawie wody w dniu 15.03.2018r. Przewidywana godzina przywrócenia zasilania wody godzina 14.00 dla miejscowości: KURÓW, USTOWO, SIADŁO DOLNE I SIADŁO GÓRNE Za utrudnienia przepraszamy.

informacja

Informujemy, że w środę 21 marca świetlica w Kamieńcu będzie otwarta od godziny 16:15 do 20:00, dodatkowo będzie otwarta także w czwartek 22 marca od godziny 15:15 do 18:15.

plakat pneumokoki

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!
Od 20 marca do 29 czerwca 2018 r. będziecie mogli bezpłatnie zaszczepić swoje dziecko przeciwko pneumokokom.

Czytaj więcej...

informacja

Gmina Kołbaskowo serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenia dla mieszkańców gminy w ramach projektu  „e-obywatel nowe umiejętności cyfrowe”.

Czytaj więcej...

ćwierćmaraton bielika 2018

VII Ćwierćmaraton Bielika już 27 maja 2018 roku.To impreza otwarta, w której może wziąć udział każdy! W ramach VII Ćwierćmaratonu Bielika odbędą się następujące konkurencje na czas: bieg, marsz nordic-walking  oraz wyścig rowerowy. Dodatkową konkurencją będzie Rekreacyjny Rajd Rowerowy.

Czytaj więcej...

informacja

Dziś przed południem podpisano umowę na budowę obwodnicy Przecławia i Warzymic. W gmachu Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie pojawili się m.in. Joachim Brudziński, minister spraw wewnętrznych i administracji, Andrzej Adamczyk, minister infrastruktury oraz Tomasz Hinc, wojewoda zachodniopomorski.

Czytaj więcej...

strategia rozwoju plakat

Zamieszczamy informację nt. konsultacji społecznych opracowanego przez Zespół ds. analizy szans i zagrożeń oraz potencjalnych kierunków rozwoju obszarów wiejskich do 2030 r. w województwie zachodniopomorskim dokumentu pn. „Zarys strategii rozwoju obszarów wiejskich do 2030 r. w województwie zachodniopomorskim”. W załączeniu znajduje się plakat dotyczący konsultacji.

herb gminy kołbaskowo

Wójt Gminy Kołbaskowo ogłasza przetargi na sprzedaż nieruchomości położonych w Kamieńcu i Przylepie. Szczegóły w załączeniu.