informacjaPoniżej zamieszczamy "Plan zachowania i odtwarzania zadrzewień liniowych gminy Kołbaskowo". Jednocześnie inforumejy, że wszelkie uwagi do planu można przesyłać na adres adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 24 czerwca 2016 r. Na przesłane uwagi odpowiadał będzie animator Pan Bartosz Kurnicki.

 


informacja

Oferta skierowana do rolników celem współpracy przy zbieranui odpadów tworzyw sztucznych występujących w rolnictwie. Szczegóły w załączeniu.

Załączniki
Download this file (oferta wspolpracy.pdf)oferta wspolpracy.pdf


informacja

Stowarzyszenie Sztuki Uecker-Randow zaprasza wystawców do udziału w jesiennym Jarmarku Rzemiosła Artystycznego. Zgłoszenia są przyjmowane do dnia 31. października 2015

 

Czytaj więcej...


informacja

Szczegóły w załączonych dokumentach.

informacjaPowiatowy Urząd Pracy w Policach zachęca pracodawców działających lub mających siedzibę na terenie powiatu polickiego do składania wniosków o wyposażenie lub doposażenie stanowisk pracy dla osób bezrobotnych powyżej 30 r. ż. w ramach projektu RPO 6.5 „Aktywizacja osób pozostających bez pracy w wieku powyżej 29 roku życia znajdujących się w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy w powiecie polickim”.

Szczegółowe informacje w siedzibie Urzędu w pokoju nr 9 lub 13 lub pod nr tel. 91 31 23 216 lub 91 31 23 214. Wniosek do pobrania na stronie internetowej police.praca.gov.pl

 
informacjaGmina Kołbaskowo ogłasza pierwszy przetarg ofertowy na sprzedaż brukowca z kamienia polnego z rozbiórki nawierzchni drogi w m. Warnik.

Czytaj więcej...

informacjaZdając sobie sprawę z konieczności przekazywania społeczeństwu podstawowych informacji o funduszach europejskich, przygotowaliśmy cykl spotkań pn. „Fundusze Europejskie (nie) dla laików”. Podczas nich specjaliści Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich podzielą się z Państwem kilkuletnim doświadczeniem. Na podstawie tysięcy przeprowadzonych konsultacji, w bardzo czytelny sposób przekażą informacje, które uchronią Państwa przed nieuczciwymi praktykami i przede wszystkim wskażą jakie są realne źródła wsparcia, i jak ich szukać.

Czytaj więcej...

Rozstrzygnięcie ogłoszonego 13.03.2015 r. otwartego konkursu ofert na powierzenie zadania publicznego w zakresie utrzymania zieleni i przystanków autobusowych na terenie Gminy Kołbaskowo. W załączeniu wyniki konkursu.

 

Czytaj więcej...

Informujemy mieszkańców, że od dnia 21.04.2015 r. wywożone będą odpady biodegradowalne (trawa, liście, itp.) z nieruchomości zamieszkałych. Warunkiem odebrania odpadów jest wcześniejsze zgłoszenie przez mieszkańców ilości worków oraz lokalizacji odpadów zielonych. Numer telefonu kontaktowego w tej sprawie: 91 884 90 34

 

Czytaj więcej...

W związku z czasowym zamknięciem Mostu Długiego w Szczecinie, przekazujemy do wiadomości Komunikat Dyrektora Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego dotyczący zmian w organizacji komunikacji miejskiej. Zmiany dotyczącą także autobusów na liniach obsługujących mieszkańców Gminy Kołbaskowo.

 

Czytaj więcej...


informacja

Krajowa Izba Gospodarcza jako partner Ministerstwa Gospodarki w realizacji projektu „Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej” w zakresie Działania "Uruchomienie Elektronicznego Punktu Kontaktowego”, serdecznie zaprasza do zapoznania się z funkcjonalnościami elektronicznego Punktu Kontaktowego (ePK) za pośrednictwem platformy biznes.gov.pl.
 
Elektroniczny Punkt Kontaktowy umożliwia przedsiębiorcom znalezienie szczegółowych informacji o interesującej ich dziedzinie działalności gospodarczej, takich jak właściwe przepisy prawa, kontakty do organów realizujących procedurę czy sposobów i warunków dostępu do rejestrów publicznych. EPK oferuje także pomoc przedsiębiorcom poprzez „Help Desk”, gdzie na pytania przedsiębiorców odpowiadają konsultanci oraz eksperci z właściwych urzędów administracji publicznej oraz instytucji otoczenia biznesu.


 Zapraszamy do zapoznania się z filmami promocyjnymi ePK oraz na profil facebook: www.facebook.com/eugopl
 
https://www.youtube.com/watch?v=92hLPOtkp1g
 
https://www.youtube.com/watch?v=B8d9i4Zw3hM
 


informacja

W małej firmie wiele z tych formalności spoczywa na jednej osobie, często samym przedsiębiorcy. Ochrona danych osobowych spychana jest więc na ostatnie miejsce w kolejce obowiązków do wypełnienia. Dlaczego? Głównie z powodu nieznajomości przepisów w tym obszarze, ale także dlatego, że przedsiębiorcy nie czują zagrożenia kontrolą GIODO.

Czytaj więcej...


Gmina Kołbaskowo zaprasza do składania ofert w ramach pisemnego przetargu nieograniczonego na sprzedaż: Prasy odwadniającej osady ściekowe - instalacja marki EMO. Instalacja znajdowała się na oczyszczalni ścieków w miejscowości Przecław i została zdemontowana w związku z rozbudową oczyszczalni. Dane techniczne oraz szczegóły - w załączniku.

Czytaj więcej...

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Kołbaskowie wynajmie pomieszczenia biurowe znajdujące się w Rosówku (budynek po Straży Granicznej na byłym przejściu granicznym). Pomieszczenia o łącznej powierzchni 105,7m2 wyposażone są we wszystkie media i zaplecze sanitarne, są wyremontowane, posiadają odrębne wejście. Obiekt jest monitorowany. Przed budynkiem znajduje się duży parking samochodowy.

Czytaj więcej...