Targi Aktywny Senior

 

Lokalna Grupa Działania Dobre Gminy serdecznie zaprasza wszystkich seniorów 50+ i młodszych do udziału w Wojewódzkich Targach Wielobranżowych „Aktywny Senior” do Goleniowa 11 sierpnia. Oprócz targów, gdzie zaprezentują się wystawcy promujący sprzęty rehabilitacyjne, do masażu, ośrodki wypoczynkowe, zdrowe jedzenie, będzie można również wziąć udział w warsztatach rękodzielniczych z ceramiki, z decoupage, sianoplotów, w warsztatach ze stylistką, dietetykiem, warsztatach komputerowych lub skorzystać z porad medycznych dla osób starszych i rehabilitacji. Poza tym, dla chętnych, organizatorzy przygotowali wycieczki do domu opieki Stepniczanka.

LGD Dobre Gminy organizuje bezpłatny transport oraz wyżywienie dla 100 chętnych osób ze swojego obszaru działania. Wystarczy zgłosić się do biura LGD – w Dobrej przy ul. Granicznej 24A lub telefonicznie 91 311 36 21 albo zapisać się u sołtysa. Zgłoszenia są przyjmowane do 5 sierpnia 2013.

Targi Aktywny Senior są finansowane w ramach projektu współpracy z 4 Osi LEADER – Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013.


Załączniki
Download this file (AS_plakat_a3-2-01.jpg)Plakat.jpg